ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Грижа при висока кръвна захар, невропатия и диабетно стъпало
Вижте във видеото как ще преодолеем глобалната заплаха
Ново проучване открива значима връзка между тях
Аптечката трябва да има собствено място, което не се сменя

Паническо растройство или (страхова невроза)

Модератори: админ, консултанти

Yosko01

Паническо растройство или (страхова невроза)

Мнение от Yosko01 » 14 сеп 2017 14:41

Здравейте момче на 16 години съм съжалявам ако темата се повтаря всичко стана преди 2 месеца и половина една седмица преди да завършим училищите за жалост пуших трева след 40 50 минути ми стана лошо,исъхна ми устата почнах да треперя сърцебиене имах чуство че ще припадна и ще умра озвикаха бърза помощ дойде линейката зеха ме треперих майками беше до мен и си мислех че всеки момент ще издъхна влезнах в бърза помощ сложиха ме на системи за около 2 часа се оправих после лежах 2 дена в болницата изписаха ме иследвания кръвни сичко в норма освен кръвната ми захар която е паднала но я стабилизираха и така та да си дойдем на темата исписаха ме след два дена пак се пофтори сърцебиене сухота в устата чуство че ще получа инсулт инфаркт кръвоизливи и всякакви такива работи ходихме при личната кръвно 140/80 пратиха ме при децки кардиолог гледа ме на ехограф сичко е в норма обаче кръвното отново беше високо тоя път 150/90 както и да е едно извесно време беше така но това се повтсряше прилошаване сърцебиене после световъртеж подкосяване на крайниците трудно дишане имах чуство че ще умра ходих пак при личната прати ме при психиатър исписа ми антидепресанти оказа се че съм имал паник атаки които наистина наподобяваха предсмъртно състояние имах чуство че ще умра секи момент сега вече месец ги пия но ме е страх че ще ми се случи нещо лошо мидля си че ще фана някаква болест и пе ще умра или чр ще получа имфаркт инсулт кръвоизлив или че ще катадтрофирам както съм в кола или че някой ще ме заколи беше ме страх да а излизам от нас сега вече си ходя сам но имам ужасни мисли в главата дтрсх ме е от гробища фори като видя никролог моля дайте ми съвет

д-р Цончев

Re: Паническо растройство или (страхова невроза)

Мнение от д-р Цончев » 14 сеп 2017 21:15

Не пушете трева, тя така действа на някои хора. Другото ще се оправи.

Отговори

Върни се в “Депресия, тревожност, стрес”