ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Добър стоматолог в Пловдив

Модератори: админ, консултанти

kanibal

Добър стоматолог в Пловдив

Мнение от kanibal » 12 май 2008 23:54

Моля да бъда извинена ,ако има такова запитване и сега се повтарям,но не можах да открия нищо.Много ще съм ви благодарна ако ми препоръчате добър стоматолог в Пловдив,ако може да е в района на Кючук Париж.Имам две деца едното на 13 ,а другото на 2год. и ще се радвам ,ако този стоматолог има опит и в работата с деца.Добре ще е да работи със здравна каса,че бюджета ни е доста ограничен.Ох,май станаха много изискванията.Ще чакам с нетърпение отговор.Благодаря.

kanibal

Re: Добър стоматолог в Пловдив

Мнение от kanibal » 14 май 2008 19:24

Моля ви ,няма ли кой да ме насочи? :(

Потребителски аватар
House

Мнение от House » 16 май 2008 16:44

амии аз лично познавам добър стоматолог намира се срещу Альоша на булевард Руски там в една от уличките като вървите по руски и ще видите един билборд на "каменица" незнам точен адрес съжелявам...дано го намерите хах
Изображение

yulia_dd

Мнение от yulia_dd » 17 май 2008 16:15

Д-р Ташева-Микова. Работи много внимателно. Можете да я намерите в новата стоматология до Белите брези.Мисля че е на ул.Прилеп. Понеделник,сряда и петък е предиобяд, вторник и четвъртък - следобяд. Нашето семейство сме много доволни от нея.И цените са добри. Дано да съм била полезна.

mamminka

Мнение от mamminka » 29 дек 2009 12:45

Ами много съм доволна от моята стоматоложка, от години съм при нея. Хубавото е, че е работила с деца и е много внимателна.Казва се д-р Петрова, скоро разбрах, че има и сайт http://stomatolog-petrova.hit.bg/ - там пише и цените. Дано съм ти била полезна. Успех ! :)

oxboli

Мнение от oxboli » 05 фев 2010 11:04

Za men e dr Kanazirski mil sracen i si razbira ot rabotata

ElenaStoycheva

Мнение от ElenaStoycheva » 12 май 2010 15:04

Здравейте! Бих искала да предпазя всеки, който може да попадне на Д-р Младен Атанасов, стоматолог, намира се в Пловдив на бул. Хр. Ботев 107 . Изключително меркантилен и непрофесионален човек. На 25 години съм и до този момент нямам кариеси, а той безпричинно проби 2 дупки в зъбите ми, като отидох просто на БЕЗПЛАТЕН ПРОФИЛАКТИЧЕН ПРЕГЛЕД със здравна книжка, както правя всяка година, за да се убедя, че всичко е наред. Първо безплатният ми преглед струваше 30лв. и 2 незапълнени и както в последствие се оказа неоформени ДУПКИ от него в 6 и 7 зъб. Изключително недоволна съм и до този момент съм посещавала немалко професионалисти макар и профилактично и никога не са действали толкова безотговорно и меркантилно. Радвам се, че открих стоматолог Кацарова, която се опита да оправи неговата грешка!
Ще се радвам, ако спася някого от неговите услуги!
Елена Стойчева

dani78

Мнение от dani78 » 24 май 2010 22:30

Аз посещавам д-р ДАФИНА КОСТОВА.Специализирала е в АМЕРИКА има много дипломи за специализации закачени са на стената в кабинета. Цените и са наполовина от останалите зъболекари. ПЛОМБА 20ЛВ
КОРОНКА МЕТАЛО КЕРАМИКА- 100ЛВ
УМЪРТВЯВАНЕ НА НЕРВ И ЛЕЧЕНИЕ 35ЛВ. ВАДЕНЕ НА ЗЪБ 20ЛВ.НАМИРА СЕ ЗАД НОВОТЕЛА
улОБОРИЩЕ 41 ТЕЛ 962929.
Кажете, че ви изпраща НЕЛИ!

anita hristova

Мнение от anita hristova » 03 юни 2010 01:14

Iskam da se obyrna otnovo kym Elena:

Az sym na menie,che vsichko tova,koeto kazvash za dr.Mladen Atanasov sa s cel da go zlepostavish i da kajesh che proslovutata stomatolojka e po-dobra.Ako tova beshe vqrno sym ubedena,che nqmashe da ima nujda ot takiva bezsmisleni komentari v tozi sait.
Za vtori pyt kazvam,che spored men nqma raven na nego tova!!!

dentalnews

Мнение от dentalnews » 10 дек 2010 22:05

С доста закъснение, но все пак, който желае да намери добър зъболекар, да сравни няколко, да получи насока преди посещение при зъболекар, трябва да посети http://portdental.bg. Това е приятна социална мрежа за зъболекари и ползващите техните услуги. Така най-лесно може да си изберете зъболекар и да добиете впечатление за него както от него самия, така и от други хора.

iliantakev

Мнение от iliantakev » 08 фев 2011 14:50

Здравейте, аз бих препоръчала моята стоматоложка - Д-р Петя Цанкова. Тя работи със Здравната каса и винаги, когато съм я посещавал съм оставал доволен. Разбира си доста от работата. Има кабинет в Пловдив на ул. Светла 4 и също така в Медицински център в Кичук Париж на ул. Георги Кондолов 43А зад заведение "Гладиатори". Телефонът и е 0899259913 и съм сигурен, че никога няма да откаже помощ.

RIvanova

Мнение от RIvanova » 12 мар 2012 17:32

Ох избирането на стоматолог е много важен момент.
Нашето семейство от години ходим при д-р Младен Атанасов. Ето му го сайта: http://www.mladent.com

Много сме доволни от него, изключителен професионалист е. Много е внимателен, много компетентен, работи с нови технологии и най-важното работи на много разумни цени.
Кабинетът им е много приветлив, разполагат с модерна техника,примерно няма да ви се налага да обикаляте града за една снимка, защото те си имат личен ренген. А също работят с държавната каса :)

Горещо препоръчвам! ето номер:0896 67 23 41

Дано съм била полезна :idea:

pvladimira

Мнение от pvladimira » 24 апр 2012 15:19

И аз искам да изкажа мнението си относно стоматолога Младен Атанасов,по арогантно държание не бях срещала,изключително комерсиален и нисък професионализъм.По горното положително мнение съм сигурна че си го е писал той.

vseznaiko

Мнение от vseznaiko » 30 апр 2012 17:52

Аз водя моите деца при доктор Ани Станилова. Тя работи приоритетно с деца и работи със здравната каса. Много е внимателна (което е много важно особено когато става дума за работа с деца). Ето линк към сайта й, за да се ориентираш по-добре къде се намира кабинета: http://www.kabinetsvetaanna.com/. Надявам се да съм бил полезен :)

georgi36

Мнение от georgi36 » 10 май 2012 23:17

Хора НЕ ХОДЕТЕ на зъболекар при д-р Вичеслав Джилянов ( http://www.dentist-plovdiv.com/ )На пръв поглед изглежда хубав стоматологичен кабинет но доктора е невероятен подлец. Посещението ми беше с цел почистване на зъбен камък и паралелно с това ме прегледа за кариес и съответно ми каза че имам един. След като се прибрах в къщи установих, че не ми е почистил качествено зъбният камък но все пак си записах нов час за почистване на въпросният кариес. При това повторно посещение пак ме прегледа и този път ми каза, че имам не 1 а цели 3 кариеса. НА въпроса ми как така миналият път е бил 1 а сега са 3 той ми отговори, че не бил погледнал както трябва. "Браво" докторе така правят добрите професионалисти. За капак ми оправи не първият констатиран кариес ами друг който беше намерен от втория преглед, нали разбирате за да мога да се върна пак( хитрец). Моя си е грешката, че му се предоверих. Но не му стигна и това. На следващият път когато отидох да ми оправи първият кариес след като хубаво ми изпили зъба ми каза, че видеш ли другия до него и той имал кариес който до тоя момент не се виждал тъй като бил в основата. Браво бе. НЕ ВИ Е СРАМ!!!

Отговори

Върни се в “Дентално здраве”