ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

Здравейте

На въпроси за кардиологичното здраве на децата ще отговарят специалисти от Националната кардиологична болница

Модератори: админ, консултанти

Николай Филипов

Здравейте

Мнение от Николай Филипов » 01 авг 2012 10:25

Здравейте,
искам да попитам нормално ли е при по голямо физическо натоварване да си усещам сърцето как тупка.(понякога в главата понякога в коремната кухина)
Ако не е нормално на какво може да е сигнал ?
Като цяло се движа много и не сам усетил нищо друго притеснително като задух или лесно изморяване.
Години:15
Килограми:65кг.
Височина:175см.
Пулс:68-84(зависи дали съм правил нещо натоварващо)

Ronaldo90

Re: Здравейте

Мнение от Ronaldo90 » 03 авг 2012 16:57

Бъди спокоен, не си внушавай неща, за съжаление, това което правя аз. Пулса за годините ти е супер, ти все пак си млад и този пулс е нормален, дори да е по висок. А аз като бях на 15 не знаех какво е пулс, дори не знаех как се мери и бих се върнал преди две години назад и да не се научавам да меря пулса. Иначе за свое успокоение си направи изследване. Аз като бях на 18 работих много, учих и по едно време бях замаян, правиха ми кардиограма тогава, но нито съм се задълбочил нито нищо. Аз тогава дори по често ходих по доктори и се правих на болен, за да ми дадат някоя бележка за училище. Иначе много движение на моменти изморяват и може от това да ти идва задуха.

Отговори

Върни се в “Кардиологичните проблеми при деца”