ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

Главоболие

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Hdhshshs

Главоболие

Мнение от Hdhshshs » 22 окт 2016 20:17

Здравейте,момче на 17 години съм,от вчера чувствам болки в главата след тренировка с дъмбели,бях уморен,но тренирах,защото ми беше време за тренировка.Та,така почувствах,че,когато се навежда надолу започва да ме боли главата,също и при кашлица,болката е стягаща,вътрешна и обичайна като за настинка,също така ме боли и скалпа при допир,сутринта пиха Аналгин,болката изчезна,легнах да спя следобед и после започна отново да ме боли,преди половин час пиха Тайлол Хот и сега нямам абсолютно никаква болка,но каква би могла да бъде причината?Вратът ми е схванат,а болка вече липсва вече...По принцип болката е само при движение на главата и кашлица,на какво може да се дължи,Много ще съм ви благодарен ако някой доктор в сайта даде предположение за съответните мерки,които да предприема

д-р Цончев

Re: Главоболие

Мнение от д-р Цончев » 24 окт 2016 21:10

Дайте си малко почивка, пове докато пречинат симпточите на настинка.

Hdhshshs

Мнение от Hdhshshs » 24 окт 2016 22:41

Благодаря за бързият отговор,д-р Цончев.
Днес се чувствам много по-добре,главоболие почти нямам,но се чувствах уморен заради главоболието от миналите дни.Вече се чувствам добре с една дума и,да наистина е настинка,кашлям и съм леко схванат във врата,Отново Благодаря Ви

kordelka11

Мнение от kordelka11 » 18 яну 2017 14:54

И мен често ме боли глава след като се ядосам. Въжможно ли е да вдигам кръвно, понеже никога не съм го мерила при главоболие. на 30 години съм. Благодаря
Липовон Бързо Отслабване Как Да Отслабна

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 яну 2017 19:17

Измерете го в такъв случай, но не е задължително да вдигате кръвно в такива сигуации, дори и да има главоболие.

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”