ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Болка в коляното

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Ogich

Болка в коляното

Мнение от Ogich » 31 авг 2016 03:09

Здравейте! От близо половин година имам много неприятна болка в лявото коляно. Болката не е постоянна, но се появява след скачане, тичане и натоварване (прекомерено). Проявява се когато оставя тежестта си на левия крак, когато се обувам и натисна ходилото с обувката, когато ритам с десния крак и левия е опора, или когато седя седнал и колената ми са сгънати (болката тогава става много силна, но когато опъна крака си след като се изправя или когато крака ми виси болката постепенно намалява в период от минута, но после пак се връща). Болката е отпред на коляното може би до капачката, та най-общо ме боли когато крака ми е побутнат отдолу, когато седя по-продължително време седнал, когато клякам и когато левия крак ми е опора. Не съм й обръщал особено внимание, мислейки че е нещо временно, но уви-проблема си остава. Играя футбол редовно и доста пъти не мога да ритам топката защото тежестта ми остава на слабия крак (левия). Бих се радвал ако някой даде съвет как да го лекувам или има подобни болки и знае на какво се дължи болката. Благодаря предварително! :roll:

д-р Цончев

Re: Болка в коляното

Мнение от д-р Цончев » 10 сеп 2016 15:38

Снимка или ЯМР на коляното правено ли е?

Ogich

Мнение от Ogich » 16 сеп 2016 01:04

Не, тези дни ще отида на лекар да видя какво ми е, но ми се искаше да видя дали някой тук по оплакванията ми би знаел какво ми е.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 сеп 2016 12:30

Само според тов аняма как да се каже нещо конкретно. Трябва д асе направи преглед при ортопед, той да си направи съответните тестове на коляното, ако прецени да го сним аили да му направи ЯМР .

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”