ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

пролетна умора

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Nasseto_K

пролетна умора

Мнение от Nasseto_K » 06 апр 2016 12:24

Да попитам вие през пролетта как се справяте с умората и дали имате желание да спортувате, защото аз нямам никакво и се движа все по-малко и хем това ме кара да се чувствам зле, хем нямам сили за нищо.
Препоръчайте ми някакви витамини или друго?
благодаря предварително

veselin ivanov

Re: пролетна умора

Мнение от veselin ivanov » 06 апр 2016 22:03

Днеска се потопих в морето,............такава хубава релаксия за аденома ми,........витамини за мързел не съм чувал! :|

kysmet4e
Контакти:

Мнение от kysmet4e » 19 авг 2016 22:08

Движението въпреки това му е майката според мен... Особено при по-хладно време като тези дни, човек задължително трябва да подиша чист въздух :)

milenapetrovaaa

Мнение от milenapetrovaaa » 06 фев 2017 16:46

Макар че пролетта още не е дошла, аз се чувствам много изморена по цял ден. Лягам си рано и спя доста, а като се събудя отново съм изморена. Преди 2 седмици си правих изследвания, но всичко беше точно. Мисля да си взема някакви витамини за всеки случай, спрях се на тези мултивитамини https://healthstore.bg/pure-nutrition-d ... 0-tabletki , мислите ли, че ще ми помогнат малко от малко да се почувствам по-добре и пълна с енергия?

tediqneva

Мнение от tediqneva » 26 фев 2017 16:22

Според мен да, нищо не губиш да опиташ. При мен тази пролетна умора май, май е цяла година. :lol: :lol:

ivanasen

Мнение от ivanasen » 02 дек 2017 22:10

Nasseto_K написа:
06 апр 2016 12:24
Да попитам вие през пролетта как се справяте с умората и дали имате желание да спортувате, защото аз нямам никакво и се движа все по-малко и хем това ме кара да се чувствам зле, хем нямам сили за нищо.
Препоръчайте ми някакви витамини или друго?
благодаря предварително
Попринцип и аз започвам да усещам някакъв вид умора,които ми премахва желанието за движение.Доколкото съм чувал,а и аз самия пробвах,добра идея да се увеличи приема на плодове и на вода и чак след това колкото опдналост да има да се включи спортна активност

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”