ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

Болки в стомаха

Модератори: админ, консултанти, Приятели

jitac

Болки в стомаха

Мнение от jitac » 01 окт 2015 10:26

Здравейте от няколко дена имам постоянни болки в стомаха, които доста често отиват и към кръста. Оригвам се постоянно но вкуса е някакъв сух, понякога хваща цялата коремна област но повечето време седи по средата над пъпа, не повръщам съвсем леко ми се гади понякога (много леко) Нямам диария нито запек, но като че ли не мога да се изходя изцяло, изпражненията ми като че ли са смлени. Минава като е притиснат, като седя свит, като лежа върху корема си към дясната страна а като легна на лявата болката се засилва и отива към кръста. Пия Бравилол и Телсарт за хипертония, консумирам зелен чай а вечерта взимам ацетизал кардио и селеногин. Преди 4, 5 месеца си правих тест за холестерол и триглицериди и всичко си беше нормално, забранил съм си храните с високо съдържание на холестерол и триглицериди, имам газове но те са появяват понякога. Най често е оригването когато съм прав. някакви съвети

jitac

Re: Болки в стомаха

Мнение от jitac » 01 окт 2015 10:28

jitac написа:Здравейте от няколко дена имам постоянни болки в стомаха, които доста често отиват и към кръста. Оригвам се постоянно но вкуса е някакъв сух, понякога хваща цялата коремна област но повечето време седи по средата над пъпа, не повръщам съвсем леко ми се гади понякога (много леко) Нямам диария нито запек, но като че ли не мога да се изходя изцяло, изпражненията ми като че ли са смлени. Минава като е притиснат, като седя свит, като лежа върху корема си към дясната страна а като легна на лявата болката се засилва и отива към кръста. Пия Бравилол и Телсарт за хипертония, консумирам зелен чай а вечерта взимам ацетизал кардио и селеногин. Преди 4, 5 месеца си правих тест за холестерол и триглицериди и всичко си беше нормално, забранил съм си храните с високо съдържание на холестерол и триглицериди, имам газове но те са появяват понякога. Най често е оригването когато съм прав. някакви съвети
А и не мога да поглъщам много храна, много малко ям

д-р Цончев

Re: Болки в стомаха

Мнение от д-р Цончев » 05 окт 2015 11:37

Добре е на първо време да се направи една ехография на корема и консултация с гастроентеролог.

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”