ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

проблем персистентен субфебрилитет

Модератори: админ, консултанти, Приятели

д-р Цончев

Re: проблем персистентен субфебрилитет

Мнение от д-р Цончев » 08 юни 2016 21:19

Е, ще се оправят нещата, не е толкова страшно...

RoyOrbison

Re: проблем персистентен субфебрилитет

Мнение от RoyOrbison » 18 окт 2016 02:56

едно лечение с рудожил не помогна, два месеца по-късно отново има висок титър на IgM теста - 1.14 ... отново трябва да повторя рудожил но този път 10 дни. Само, че чакам да се свърши с една вирусна инфекция ... риновирус ли е какво е.. 10 дена не ме пуска; днес бях до спешното, левкоцитите са скочили на 16,1 а еритроцитите 5,78. Хемоглобина защо ли се чудя - стандартно нисък 115. Понеже съквартиранта ми го приеха в инфекциозно с плевмония, та аз да не остана назад ходих да се изследвам. Откриват само свиркащи хрипове, предполага се бронхит. Изписаха ми Левор на 24 часа по 1 и Ердомед 3 пъти дневно. Имам леко главоболие, което се появи на 5-тия ден от инфекцията, засили се зачервеното гърло, обилна хрема и кашлица с храчки в сивкаво-зеленикав цвят. До момента се лекувах с витамин Ц, Терафлу, проспан и амброксол, мултивитамини, трахизан; явно не оказва ефект. А сега и с повишени левкоцити ... явно вируса е малко по-сложен от обикновено.
... всъщност ... Знаете ли кой е най-добрия коледен подарък за приятел хипохондрик?
ще ви кажа.. медицинска карта с безплатни прегледи за 1 годиинааа...
хахахахаххаа сещингс?

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”