ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

проблем персистентен субфебрилитет

Модератори: админ, консултанти, Приятели

д-р Цончев

Re: проблем персистентен субфебрилитет

Мнение от д-р Цончев » 08 юни 2016 21:19

Е, ще се оправят нещата, не е толкова страшно...

RoyOrbison

Re: проблем персистентен субфебрилитет

Мнение от RoyOrbison » 18 окт 2016 02:56

едно лечение с рудожил не помогна, два месеца по-късно отново има висок титър на IgM теста - 1.14 ... отново трябва да повторя рудожил но този път 10 дни. Само, че чакам да се свърши с една вирусна инфекция ... риновирус ли е какво е.. 10 дена не ме пуска; днес бях до спешното, левкоцитите са скочили на 16,1 а еритроцитите 5,78. Хемоглобина защо ли се чудя - стандартно нисък 115. Понеже съквартиранта ми го приеха в инфекциозно с плевмония, та аз да не остана назад ходих да се изследвам. Откриват само свиркащи хрипове, предполага се бронхит. Изписаха ми Левор на 24 часа по 1 и Ердомед 3 пъти дневно. Имам леко главоболие, което се появи на 5-тия ден от инфекцията, засили се зачервеното гърло, обилна хрема и кашлица с храчки в сивкаво-зеленикав цвят. До момента се лекувах с витамин Ц, Терафлу, проспан и амброксол, мултивитамини, трахизан; явно не оказва ефект. А сега и с повишени левкоцити ... явно вируса е малко по-сложен от обикновено.
... всъщност ... Знаете ли кой е най-добрия коледен подарък за приятел хипохондрик?
ще ви кажа.. медицинска карта с безплатни прегледи за 1 годиинааа...
хахахахаххаа сещингс?

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”