ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Грижа за ставите

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Lady Boss

Re: Грижа за ставите

Мнение от Lady Boss » 13 фев 2014 15:37

нещо не ми се отвори линка. и понеже искам да направя сравнение за себе си този продук съдържа ли колаген?

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 14 фев 2014 12:59

през почивните дни съм намислила да отида до аптеката и да си направя сравнения и анализ на продуктите, които ми препоръчвате. за да се спра на някой от тях.

Elf_

Мнение от Elf_ » 14 фев 2014 16:25

Здравейте,
тези продукти, които препоръчвате предимно за колене ли са? Аз имам проблем с лактите, доста прищракват, когато правя упражнения (коленете и те всъщност), дали би имало ефект при такъв проблем? Аз винаги съм си мислела, че специално кремовете носят временно облекчение при болки, а не траен ефект, в смисъл на лечение.

Andi22

Мнение от Andi22 » 15 фев 2014 17:22

Здрасти Elf_ ами би трябвало да имат ефект и на ставите на лактите и на коленете също.

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 17 фев 2014 11:54

привет отново! виждам, че и други като мен задават въпроси. аз си посетих кварталаната аптека и аптекарката ми разпъна дълга лекция за тези продукти. каза, че някои от тях имат ефект, други не чак толкова и че според нея таблетките били по-ефикасни заради високото съдържание на колаген и хиалуронова киселина. с други думи пробута ми Хидраплениш. понеже живея и до един спортен център каза, че спортистите особено тези по лека атлетика приемали Хидраплениша. аз реших да пробвам с него дано действа. това е, което мога да кажа.

Потребителски аватар
Ve6terka

Мнение от Ve6terka » 17 фев 2014 12:00

Elf, точно това е идеята на таблетките затова ги препоръчвам. друго си е да се разтворят вътрешно и съставките да достигнат до мястото на проблема. иначе с крема третираш само повърхностно проблема.
princess of chaos ...

Потребителски аватар
Ve6terka

Мнение от Ve6terka » 17 фев 2014 12:01

това с пукавето на хрущялите не е хич приятна работа. вземи мерки, че така може да се изтъркат ставите.
princess of chaos ...

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 18 фев 2014 11:12

това с пукането на хрущялите е доста неприятна ситуация. аз съм така в областта на китките.вчера подробно чета упътването на Хидраплениш и виждам че дори добре се отрязава и на кожата. не са спестили от милиграмите на колаген и хиалуронова киселина.

abys

Мнение от abys » 18 фев 2014 12:41

Можете да мажете с магнезиево олио или гел. Много ефикасно за премахване на болката и при физическо претоварване или крампи. При мускулни или ставни болки. Произвежда от бишофит - ултрачиста, силно конецентрирана форма на магнезиев хлорид. http://www.zdravemarket.com/bg/ezine/show/-10396.php

Потребителски аватар
Ve6terka

Мнение от Ve6terka » 19 фев 2014 12:03

лично моето мнение е, че таблетките действат по-вътрешно на проблема, не че другите мехлеми и мазила не са ефективни, но те третират само повърхностно проблема.
princess of chaos ...

Потребителски аватар
Ve6terka

Мнение от Ve6terka » 19 фев 2014 12:06

и също мисля, че колагена си остава възможно най-ефикасната съставка на подобни продукти.
princess of chaos ...

abys

Мнение от abys » 19 фев 2014 13:57

Не всички продукти действат по-добре чрез вътрешен прием. Усвояването на магнезия посредством кожата например е бърз и сигурен начин, той да се абсорбира в тялото възможно най-лесно. При приемане на магнезий през кожата се избягва опасността от предозиране и негативното въздействие върху стомаха и другите храносмилателни и отделителни органи.

Потребителски аватар
Ve6terka

Мнение от Ve6terka » 20 фев 2014 17:14

съгласна съм, че принципно има при всяка таблетка опасност от предозиране, но пък иначе защо са указанията, трябва да ги четем.при Хидраплениш една-две капсули са напълно достатъчни. и магнезия в тях не са основната съставка.
princess of chaos ...

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 21 фев 2014 16:24

аз се чуствам добре от таблетките. и няма да пресилвам, но наистина се отразяват добре и на кожата.

Elina_elina

Мнение от Elina_elina » 25 фев 2014 12:22

Аз до миналата година си поръчвах по интернет таблетки с активна съставка глюкозамин, но това само защото преди имах проблеми със ставите и при по-влажно и студено време ме болят. Въпреки че на опаковката пишеше по 2 на ден, аз пиех само сутрин след хранене, с профилактична цел. Мисля, че имаше ефект, но ако болката в ставите е по-остра и се появява непосредствено след спортно натоварване, вероятно тогава би било по-добре да се комбинират таблетки и кремчета за по-бърз резултат.

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”