ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Коремни преси

Модератори: админ, консултанти, Приятели

miradona
Контакти:

Re: Коремни преси

Мнение от miradona » 23 юни 2015 13:33

Колко колко коремни преси трябва да се правят на ден, т.е колко е нормално за жена? Имали въобще някаква граница ? Благодаря

миро83030709

Мнение от миро83030709 » 05 авг 2015 21:59

Здраей!
Аз съм на мнение,че коремните преси са нещо много хубаво и полезно.
Искам да ви кажа нещо важно:преди някакви си 25 години никой не беше против коремни преси и всякакъв вид спорт,а сега само да се попита елементарен въпрос и се появяват не добри отзиви, а пишат хора със всякакви претенции и заболявания.Идеята ми е как никой не каза -браво,прави еди-колко си-на мен ми действа така и така.
И още нещо:Явно аз съм си поостарял,но хванах последните влакове и изкарах задължителна наборна военна служба.Там нямаше "не мога" и "не искам".Наказват те,изпълняваш си наказанието(физ.упражнения предимно) и излизаш малко по-зрял,по-мъж.Сега какво е:недорасли,недоразвити лигльовци само мрънкат някой да ги съжали.Нямам думи...

ivanajelqzkova

Мнение от ivanajelqzkova » 24 ное 2015 19:39

Когато правя коремните преси, супер много ме заболява кръста, знаете ли каква може да е причината, да не нещо да не ги правя като хората.

annie__7@abv.bg

Мнение от annie__7@abv.bg » 13 май 2017 13:41

Момичета ,аз постигнах успех чрез леки упражнения и най-вече с помощта на продукти съдържащи алое вера .Преди това бях поръчвала всякакви други хранителни добавки ,зелен чай и други подобни подлъгана от рекламите и фалшивите снимки качвани в нета .Решила съм да се поразровя из нета и да разкажа на повече хора във форумите за моето постижение и да ги мотивирам ,че всъщност има продукти които помагат. Аз ползвах продуктите на forever .Това е глобална компания на която собственици притежават 90% от плантациите на ало вера в света .Поръчката на продукт става онлайн ,за да поръча човек и нужно да има код,но това става най-лесно .Пращам линк от сайта всеки да си разгледа и прецени- http://www.flp.bg/bg/Products_bg.htm Ако има някой който е заинтересован може да ми пиша на пощата ,защото надали ще вляза отново в този форум :))) annie__7@abv.bg

Отговори

Върни се в “Движение и здраве”