ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Абстиненция или параноиден епизод

Модератори: админ, консултанти, Приятели

мерито

Абстиненция или параноиден епизод

Мнение от мерито » 10 сеп 2012 10:46

здравйте аз съм нова в този сайт.Имам нужда от помощ. Преди години се бях понатровила с хашиш и кой знае още какво ми сее отразило,защото след извесно време след спиране изпаднах в също такова странно състояние като една подобна тема във форума.Мислех си постоянно че някой иска да ми навреди или нещо такова а и бях разочарована от провала на връзката ми с едно момче.От там водиха ме по доктори в София след последната ми вече глупост да изпия едно шишенце с валериан но не за да се самоубия.От там нормализирирали са ме с някак,но изглежда съм говорила несвързано и докторката решила чее параноидна шизофрения обаче съм била и в нещо като абстиненция.Пих Зипрекса но след един месец го спрях, защото не ми действаше добре.Спрях го без всякакви схеми и тн.от рас.Въпросат ми е такъв как може да ми се сложи такава диагноза при условие че това е натравяне?И има ли опасност?Как мога да си проверя здравословното състояние,към какъв доктор трябва да се обърна.нарколог може би?Сега в момента вече имам дете и от някъде около 4 години не съм имала никакви проблеми не съм регистрирана като болна и съм добре,но все пак се тревожа от това дето ми се случи в минало дали би могло да ми се случи пак.Благодаря!!!

д-р Цончев

Re: Абстиненция или параноиден епизод

Мнение от д-р Цончев » 11 сеп 2012 11:06

Не виждам причини за безпокойство, достатъчно време е минало.

мерито

Мнение от мерито » 15 сеп 2012 18:15

Да реално и аз мисля така,Но не съм достатъчно компетентна в тази сфера!Опасявах се да не се случи отново.Единствено знам, че трябва повече да го допускам като злоупотребявам така със себе си!Благодаря за вашето мнение докторе важно е за мен и започвам се успокоявам наистина:))

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 15 сеп 2012 19:12

Моля, успех!

alk0x0l1k

Мнение от alk0x0l1k » 06 мар 2013 23:26

здрасти мен ме пати същото като тебе само че при мен не е с трева а с амфетамин след раздялата ми с приятелката се надрусах и не спах 2-3 дена и след това започнах да приказвам несвързано и отидох в болница и там ми сложиха диагноза параноидна шизофрения и вече 10 месеца пия оланзапин и не се чувствам добре от скоро започнах пак да друсам в търсене на отговор какво се случи с мен и разбрах.сега съм друг не излизам не се сливам с хора и стоя затворен в къщи

Отговори

Върни се в “Хармония в дома и офиса”