ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Елха

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Потребителски аватар
damianski

Re: Елха

Мнение от damianski » 18 дек 2014 13:19

Аз съм против да се изсичат дръвчетата. И без това планетата ни отива на кино....

Потребителски аватар
vesnichka

Мнение от vesnichka » 22 дек 2014 16:15

Жилището ми е малко, затова имам и малка изкуствена елха. Не цапа, лесно си я вадя и подреждам. Харесва ми този вариант.

миро83030709

Мнение от миро83030709 » 25 юли 2015 22:58

Аз пък съм ползвал дълги години истински елхови дръвчета.Впоследствие съм ползвал изкуствени.
Смятам,че със естествените елхи е по-истинско и се докосваш до природата.
От друга страна е много изгодно икономически ползването на изкуствени-хем не участваш в поголовната,безвъзвратна сеч на елхови дръвчета,които никой не засажда обратно,хем изкуственото дръвче можеш да го ползваш много новогодишни празници.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 05 сеп 2015 00:51

Аз пък си имам трисантиметрова елха. : ) Взема се шишарка от дървото или пък да е паднала, но да не е разцъфтяла още. Поставя се в саксия, без да се заравя, от време на време се полива. Не знам за колко време е станало покълването, просто в един момент установих, че си имам елхичка. Една приятелка събирала с детето си шишарки, забравила две в джоба си и след известно време намерила покълналата елха. Понеже поне два пъти съм купувала елха в саксия и не съм успявала да я опазя до следващата година... това е чудесен вариант, особено ако се прави от децата. : )
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

nanonini

Мнение от nanonini » 08 ное 2016 17:25

Аз определено съм за жива елха. Миналата година си взехме от http://goldenplants.bg/category/iglolistni.html и после я засадихме в градинката пред блока :idea:
Не вземай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш жив от него. https://www.nestlechoco.bg/

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 ное 2016 21:21

Проблемът според мен е че по товавреме трудно се хващат дръвчетата.

fantagiro

Мнение от fantagiro » 13 ное 2016 12:50

А по кое време се хващат най - добре - пролет, есен?
:P
Че елхата ми изсъхна, понеже я полях с уиски. Докато се опитвах да си обясня как къщата ми за момент се намираше в окото на бурята, онази, при която по Цариградско беше счупен прозорец на някакъв магазин за скъпи мебели.... тоест докато се опитвах да си припомня гледан филм за пирамидите, да го обвържа с това как се бяха разсекли слоевете въздух вкъщи, понеже нямаше как да отворя да проветря след натравянето с белина, което ми причини майка ми като на всеки час търкаше белите ми плочки с цел да ги види чисти. :P Уморена от хигиена, е те това съм аз. Мразя чистенето, всеки ден за мен е проява на мазохизъм.
Колкото пъти се сетя за тази ми къща... е като да се преселя мислено в зоната на здрача или филма Досиетата Х.
Предполагам, че иначе щеше да се задържи. Орхидеите нещо завехнаха, листата им жълтеят и най - вероятно съм ги преполяла, но... в общи линии са ок.
Обичам цветя куча марка. Имам бамбук от 7-8 години, който си завлачих чак от бг.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

Отговори

Върни се в “Хармония в дома и офиса”