ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Площта на изгарянето се определя по правилото на деветките
Притежава редица фактори на патогенност

Хемороиди след оргазъм

Модератори: админ, консултанти, Приятели

root29

Хемороиди след оргазъм

Мнение от root29 » 11 юли 2018 15:46

Здравейте, от няколко месеца съм диагностициран с вътрешни хемороиди ту в ляво,ту в дясно. Появяват се винаги след полов акт или самозадоволяване, тоест след оргазъм, какво общо имат те с оргазма, вече ми омръзна от свещички и лекарства, защо се обострят след оргазъм?

д-р Цончев

Re: Хемороиди след оргазъм

Мнение от д-р Цончев » 16 юли 2018 19:34

Аз лично за пръв път чувам за такава връзка. Теоретично е възможно - при оргазъм е налице контракция на тазовото дъно и е възможно тогава да се появяват.

root29

Мнение от root29 » 16 юли 2018 22:20

Да, точно така се случва при мен, ако известно време са се успокоили, след оргазъм се активират, отначало бяха в дясно с болка после след кратко затишие се появиха от ляво след едномесечни мъки бяха по затихнали и сега ме върти отново в дясно.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 21 юли 2018 20:14

Вземете си някакво мазило от типа на ултрапрокт или нещо подобно

root29

Мнение от root29 » 23 юли 2018 16:05

д-р Цончев написа:
21 юли 2018 20:14
Вземете си някакво мазило от типа на ултрапрокт или нещо подобно
Хемороидите са вътрешни, ползувам крем Долопрокт, слагал съм и свещички Цикадритина. Възможно ли е някакъв проблем с простата да е причина за появата им. Пусках преди две седмици еякулат и излезе чисто, преди месеци в натривка от главичката на члена се изолира Ешерихия коли,еякулата и тогава беше чист, след лечение с Нитроксолин бактерията беше изчистена. На ехограф не се установи увеличаване на размерите на простатата, нямам признаци на често уриниране. Винаги след оргазъм около час след това се появява или болка в ануса или чувство за напрежение. Понякога, но не след оргазъм има леко чувство на тежест и нещо като парене в тестисите говорил съм с лекуващият уролог и той твърди, че няма проблем от към негова страна и според него това е от хемороидите.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 25 юли 2018 22:01

Според мен това няма връзка с проблемв простатата...

root29

Мнение от root29 » 21 сеп 2018 13:21

Вчера направих безкръвна операция по изгаряне на вътрешните хемороиди но подуването на ануса остана след еякулация, доктора каза, че като се премахнат вътрешните чийто симптоми ще изчезнат до един месец ще изчезне и проблемът с външните, които са незабележими и когато има чувство на подуване се напипват само с ръка, дали ще стане така не знам?

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”