ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

Подтискане на сексуално желание при мъж с инсулт

Модератори: админ, консултанти, Приятели

точица

Подтискане на сексуално желание при мъж с инсулт

Мнение от точица » 30 авг 2017 09:07

Здравейте! Баща ми е на 63 години, преди 4 години получи инсулт, след който има трудно подвижни десен крак и ръка, целият треперещ. На моменти като трябва да стане ние го повдигане, с памперс е. Ние го храним, заради треперещата му ръка. Ако го изправим на крака, тогава ходи. Проблемът е, че от 3 седмици само секс му е в устата. Майка ми не може и не иска, защото е с масивен инфаркт и сърцето й работи на 60% вече. Та неговото вече се превръща в тормоз, защото започна да говори, че майка ми си има любовник (а тя жената от нас не мърда заради него), иска да я гони от вкъщи, по цели нощи не спи, а обикаля из вкъщи, за да дебне да хване любовника. Преди 2 месеца получаваше и микроинсулти и тогава лекарите казаха, че ако лекарствата за разреждане на кръвта не подействат, ще започне да губи разсъдака си, да не ни познава и т.н. Та може и това да оказва влияние за поведението му, но до преди 3 седмици си беше добре. Може ли съвет - нещо за сексуалността му и за психиката му? Билки, хомеопатия и т.н. Какъв лекар би му помогнал, ако изобщо се съгласи да иде?

АлексГеорги

Re: Подтискане на сексуално желание при мъж с инсулт

Мнение от АлексГеорги » 30 авг 2017 17:45

За съжаление при инсулт се отключва старческа дименция , дори и на възрастта на баща Ви.
Познавам жена, по- голяма от него с няколко години, която след инсулт и се отключи дименцията - съблича се гола , вика , заплашва да убие дъщеря си... Дай Боже при баща Ви да не е така.

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”