ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
България е от малкото страни, където билката вирее свободно

Имам въпрос свързан с ерекцията и жените?

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Ivo_Todorov

Имам въпрос свързан с ерекцията и жените?

Мнение от Ivo_Todorov » 14 авг 2017 13:39

Преди няколко години имах тежка раздяла, плюс куп други проблеми. И в мен се появи след известно време страх че няма да получа ерекция, след няколко неуспешни опита с друго момиче. След това имах 3 години връзка с едно момиче и не бях имал проблеми. Наскоро тя се раздели с мен, имах закачка с две момичета но бях пил силегрия 50 мг. Сега има едно момиче, което ми харесва не съм сигурен дали не е по-добре да спра с връзките за известно време. Но имам притеснение че когато съм с друга, а не с някоя с която съм свикнал няма да имам пълна ерекция. И най-вероятно винаги ще трябва да пия лекарството, а вторият проблем че няколко пъти се подлъгах. Че ще правя секс с едно момиче, и пих хапчето напразно. То ми действа, но се улавям че явно заради вътрешните си притеснения много пришпорвам понякога нещата. И това отблъсква най-вероятно някой момичета. Но как да предценя в такива случай кога да пия хапчето за да съм сигурен че няма да се проваля сексуално. Защото с една преди време така стана, чудя се някога този страх дали ще ме пусне. Обичам жените и много искам да се отпусна, за да мога след време да изградя пълноценна връзка. Даже имам чувството че от страх пак може да вляза в някоя връзка. И после отново да страдам, като след последната. Знам че жените не трбва да се пришпорват, но след като съм пиинал хапчето някак почвам понякога да го правя. Някога нямах никакви проблеми с ерекцията, но страдам от натрапчиви мисли от години плюс онази рздяла. Лекувам се от това, но след като вече се появи този вътрешен страх че няма да се справя в леглото. А и не ми се иска винаги да пия тези хапчета. Някак всичко сякаш трябва насила да става, заради този ми страх и ми е трудно да се отпусна. Ако може препатили, пък и някой специалист да дадат мнения ще съм ви много благодарен. :)

д-р Ал. Игнатова

Re: Имам въпрос свързан с ерекцията и жените?

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 14 авг 2017 16:12

Здравейте!
Не съм специалист по темата, но трябва да кажа, че страховете ви от провал са малко или повече не достатъчно основателни. Във всеки случай на една жена натискът и прибързването правят много по-лошо впечатление, отколкото това, от което се страхувате.

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”