ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Чест секс - евентуални проблеми?

Модератори: админ, консултанти, Приятели

ivanini

Чест секс - евентуални проблеми?

Мнение от ivanini » 31 юли 2017 09:51

Здравейте.
Темата, която публикувам може би изглежда странна, но така и не намерих адекватен отговор до настоящия момент.Дълго време лекувах трихомони, миналата година бе последния курс, който проведох, като след приключването му симптоматиката пак продължи, но въпреки всичко нито направих отново изследвания, нито пък направих допълнителен курс с медикаменти.Обаче реших трайно да се въздържам от определени храни, напитки, както и започнахме с жена ми да правим по често секс, през ден, два, а в някои периоди дори и всеки ден.Всъщност така някак си ненадейно изчезнаха паренето, смъденето, въобще цялата симптоматика свързана с трихомоните и към настоящия момент смея да твърдя че нямам никакви оплаквания.На почти 40г. съм, спортувам, навсякъде чета колко полезно е да се прави често секс, но обаче вече почвам да се притеснявам, защото и към настоящия момент продължавам да спазвам т.н. график, при това през ден.Случи се на моменти да имам проблеми с ерекцията, но въпреки всичко пак продължавам по този начин.В тази връзка сериозно вече се замислих, че това, което съм подхванал може да ми донесе проблеми, тъй като осъзнавам, че всичко почна да става в интимен план по задължение, а и честия секс не знам колко е полезен.Четох на едно място, че честия секс няма как физически да бъде вреден, но имало нещо като насищане на възприятията в мозъка, и оттам би могло да възникне проблем.Ще се радвам ако някой сподели мнение, съвет, защото явно съм доста твърдоглав и явно трябва да се случат проблемите, и тогава да променя нещо - а не искам да е така и затова ще съм много благодарен на всеки включил се в темата.

markuch111

Re: Чест секс - евентуални проблеми?

Мнение от markuch111 » 31 юли 2017 22:38

ivanini написа:
31 юли 2017 09:51
Четох на едно място, че честия секс няма как физически да бъде вреден, но имало нещо като насищане на възприятията в мозъка, и оттам би могло да възникне проблем.
Ако секса е достатъчно разнообразен-то няма как да има проблем.Всичко опира до въображение.Както е казал Айнщайн-"Въображението и по-важно от знанието".Само всичките пози от Камасутра докато изпробвате и няма да може да ти свата по старчески причини...Така че-споко.

ivanini

Мнение от ivanini » 01 авг 2017 08:29

Благодаря :)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 04 авг 2017 19:43

По-често - по-добре

ivanini

Мнение от ivanini » 05 авг 2017 10:30

Благодаря ви, д-р Цончев.

А няма ли риск за пренатоварване на кавернозните тела, мускулатурата на пениса и т.н..Към момента реших да пия Л-аргинин именно в тази връзка, четох че е доста полезен в това отношение?

Поздрави!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 авг 2017 17:56

Няма риск, спокойно...

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 авг 2017 17:56

За л-аргинина идея си нямам дали има отношение към това нещо...

ivanini

Мнение от ivanini » 07 авг 2017 09:03

Благодаря, д-р Цончев!

Поздрави!

ivanini

Мнение от ivanini » 18 авг 2017 09:54

Д-р Цончев бих искал да ви помоля за съвет.
Във връзка пак с темата и честия секс.В много кофти ситуация изпадам, ако се получи засечка, например последния път ерекцията ми не бе много добра и трудно успяхме да правим качествен секс с жена ми.Случват ми се от време на време подобни ситуации, а проблема определено не е физиологичен, вечерните, сутрешните ерекции са доста добри.Обаче, като стане нещо подобно и следващия път когато почнем да правим секс ми е доста напрегнато и риска от засечка е голям - страха да не се повтори проблема.Точно този пръв път, следващ такава случка ми идва в повече, притеснявам се дори че някой път няма да мога да изляза от такава ситуация и после отново да се нормализират нещата.Слагам си нещо на психическа основа и това е.Какво бихте ме посъветвали, как да преодолявам този пръв път след получена засечка, в момента пия Герифорте, би ли ми помогнало да преодолея този моментно притеснение..

Поздрави!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 авг 2017 20:53

Е то на всеки се случва. Човек не може винаги да е на 6. Просто не го мислете толкова...

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”