ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Тъпа болка в десния тестис

Модератори: админ, консултанти, Приятели

ЕroucTa

Тъпа болка в десния тестис

Мнение от ЕroucTa » 27 юли 2017 10:10

Здравейте,
Бих искал да споделя нещо с вас и след това да преценя да ходя ли по доктори или не...!Аз съм мъж на 29 години,тежа 120 кг,180 см съм...От много години,още от ученик имам някакви проблеми с тоя прословут мой десен тестис...Както всичко си е наред с него и при евентуално притискане по неволя на краката или при по тесно бельо,постепенно започвам да усещам тъпа болка при допир...Понякога е болка при допир,понякога е напрежение,немога да си го обесня...След тази болка,която получавам в следствие на това притискане,болката или въпросното напрежение тръгва по десния ми крак...Знаете,все едно сте тичали цял ден и вечер искате да заспите,но имате едно неприятно усещане в краката,което не ви дава мира да заспите...Определено ако лежа тръпненето в крака продължава,леко но се усеща.Първите минути след раздвижване го има отново и след това след като походя повечко изчезва все едно нищо не ми е имало...То е странно като парене едно такова...Както казах по горе имам го от още ученик като бях и то след притискане...Четох доста и много хора описват същите симптоми на някакъв вид херния,но до колкото знам при хернията има подутини,а аз нямам никъде...Опипвах тестиса,сравнявах го с другия,всичко си изглежда еднакво...Малко по голям ми е от другия но това е нормално...Стои също така по-високо...Усещам дразнене точно ниско горе в дясно и началото на крака...Върви някакси диагонално...Като се изправя и стъпя на крака започвам леко да куцам докато го раздвижа,а интересното е е,че като се наведя,освен напрежението в крака го усещам и в кръста...Навява ме по скоро дали се прищипва някакъв нерв при това неволно притискане,защото попринцип досега когато се получи това нещо всичко това усещане изчезва за два три дни...Вчера го получих отново и реших да го споделя с вас този път.Тук има доста компетентни хора и ще кажат...Ходя си нормално по голяма нужда,урината ми е ок ма цвят според мен,свършвам си ок,когато свършвам нямам болки по време на свършването,а не помна да съм имал и след това досега...Незнам,вие какво мислите...Хубав и успешен ден...

д-р Цончев

Re: Тъпа болка в десния тестис

Мнение от д-р Цончев » 29 юли 2017 19:43

Докото съмнаясно подобен проблем се случва всекиму, но ако болката се засили е добре да се погледне от уролог и евентуално да се направи ехография

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”