ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

ПРОБЛЕМ ПРИ ПОЛОВ АКТ СЪС МОМИЧЕТО :?: :?: :?:

Модератори: админ, консултанти, Приятели

stefcho123

ПРОБЛЕМ ПРИ ПОЛОВ АКТ СЪС МОМИЧЕТО :?: :?: :?:

Мнение от stefcho123 » 23 апр 2017 01:26

здравейте проблема не е при мен аз съм момче на 18 имам приятелка на 15 със която почнахме от известно време да правим секс не знам дали да го нарека секс защото всеки път като се опитаме да правим нещо като вкарам малко повече от главичката всеки път тръгва кръв и спираме така беше и първия път не мога да вкарам повече от главичката защото я боли вече 5 6 пъти се пробваме и всеки път има кръв последния път беше много повече от до сега и много се стреснахме първия път беше със презерватив и имаше малко кръв всеки път има кръв понякога повече понякога по малко и не можем нищо да направим защото я боли като вкарам повече от главичката със пръст не е проблем няма но не знам какъв е проблема и ни е страх защо всеки път става така искам да идем на гинеколог тя не иска защото я е срам страх ни е ако вкарам целия да не стане някои кръвоизлив които може да и се случи нещо моля ви някои да каже от какво може да е много ще сме ви благодарен да допълня след като последния път текна много кръв и закъсня със 6 7 дена цикъла и моля ви за отговор искаме да можем без страх защото ни писна [ и не сме от Ромско потекло ] :?: :?: :?: :?:

д-р Цончев

Re: ПРОБЛЕМ ПРИ ПОЛОВ АКТ СЪС МОМИЧЕТО :?: :?: :?:

Мнение от д-р Цончев » 25 апр 2017 13:05

Добре ще е гинеколог да види проблема, понякога се случва химена да е по-плътен и да е по-трудно.

stefcho123

Мнение от stefcho123 » 25 апр 2017 14:33

Ами, ако се пробваме пак, може ли да се получи кръвоизлив! при който може да застраши живота и или нещо подобно! А ако случайно недай си боже, се получи кръвоизлив, как ще се спре. От самосебе си, или ще се стигне до болница. :?: :?: :?: :?:

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 30 апр 2017 19:23

Обикновено кръвоизливът не е толкова голям и в рамките на минути спира.

д-р Станева

Мнение от д-р Станева » 02 юни 2017 21:22

Здравейте! Както д-р Цончев е написал вероятно при вашия случай се касае за по-плътен химен или химен с по-специфична структура, което е и причината за болката и кървенето. Докато не разкъсате химена в процеса на проникването...всеки акт ще ви завършва неуспешно. Кървене ще има, но не животозастрашаващо. Все пак, ако се случи подобен инцидент - по-обилно и продължително кървене, което не спира! - потърсете акушер-гинеколог.
И... няма нищо срамно девойката да се прегледа от специалист и да обсъдят проблема. Все пак това им е работата на въпросните специалисти :)
Успех!

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”