ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Защо не мога да свърша???

Модератори: админ, консултанти, Приятели

d4B5Tr6KaG

Защо не мога да свърша???

Мнение от d4B5Tr6KaG » 12 мар 2017 20:48

Здравейте на всички!!! Проблемът ми е следния:от 4 месеца си имам сериозна приятелка и правим секс от 1 месец "по точно се опитваме да правим".И двамата сме на 17 и се чувстваме много близки,до преди това сме нямали полови контакти и сме си първите така да се каже.Всичко е прекрасно и двамата сме отпуснати и нямаме задръжки и притеснения.И така така всичко върви по план вече сме без дрехи и готови за половия акт за сега добре нали???Минава половин час,час,два но уви аз не мога да свърша партньорката ми е успяля преждевременно да свърши и то не веднъж,но аз продължавам да правя жалки опити.Пробвали сме какви ли не пози,правила ми е свирки чекии и какво ли не БЕЗ ЕФЕКТ.Накрая на всеки полов акт се налага да свършвам ръчно което е единственото решение.Моля за спешна помощ според мен просто съм изгубил чувствителността на главичката ми.Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен.

Forum admin

Re: Защо не мога да свърша???

Мнение от Forum admin » 14 мар 2017 09:55

Често мастурбацията при младите момчета преди да започнат полов живот им изиграва подобна шега, когато имат такъв.
Опитайте се да спрете с мастурбирането докато сте сам и правете паузи между половите контакти с партньорката (2-3 дни).
Накарайте деликатно партньорката да стяга влагалищните си мускули. Примерно и' кажете, че сте чел някъде как това е нещо, което жените правят към края на акта, за да свърши мъжа. Така със сигурност ще свършите по време на акта. Използвайте предпазни средства!
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

Vansan

Мнение от Vansan » 18 май 2017 12:32

Аз съм на 26 и при мен мастурбацията от малък ми изигра лоша игра.Много трудно свършвам с жена,случвало ми се е няколко пъти да свърша от само себе си,иначе е нужно не знам как да го опиша,стягам си краката и свършвам.От няколко месеца съм спрял почти мастурбацията и правя само секс,има известно подобрение.Дали и при мен ако разредя секса както съм спрял мастурбацията ще започна да свършвам лесно?

Forum admin

Мнение от Forum admin » 19 май 2017 19:41

Опитайте, нищо не Ви коства.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

d4B5Tr6KaG

Мнение от d4B5Tr6KaG » 08 юни 2017 22:58

Често мастурбацията при младите момчета преди да започнат полов живот им изиграва подобна шега, когато имат такъв.
Опитайте се да спрете с мастурбирането докато сте сам и правете паузи между половите контакти с партньорката (2-3 дни).
Накарайте деликатно партньорката да стяга влагалищните си мускули. Примерно и' кажете, че сте чел някъде как това е нещо, което жените правят към края на акта, за да свърши мъжа. Така със сигурност ще свършите по време на акта. Използвайте предпазни средства!

Пробвали сме и този метод със стягането и наблягаме на пози в които тя да е със по събрани крака
имаме някакъв напредък но пак 50% от случаите става фал ще пробваме малко да направим почивка да видим дали ще се получи нещо а до въпроса с масторбацията ще погледна по на сериозно

jcrsofsigy

Мнение от jcrsofsigy » 28 юни 2017 16:58

Случват се такива проблеми . Пробвай докато спиш с гащи да го търкаш както правиш секс и ако осетиш ,че имаш сперма в гащите , значи няма да имаш проблем :!:

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”