ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

МОЛЯ ЗА ПОМОЩ - РЕЗУЛТАТИ!

Модератори: админ, консултанти, Приятели

skalar

Re: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ - РЕЗУЛТАТИ!

Мнение от skalar » 16 яну 2015 14:48

Благодаря хипохондрик. Дано не е станало хронично че няма минаване.Ще го почвам от събота 40дни пък това е.А мога ли да правя секс с презарватив със съпругата ми тъй като забравих да питам уролога. И никъкъв алкохол сигурно ама това ще е няма начин. Трябва ли да пия освен пробиен нещо друго за да увелича действието на аб. Благодаря.

hipohondrik

Мнение от hipohondrik » 16 яну 2015 23:16

Да за секса с презерватив, няма проблем. А щом уролога назначава такъв дълъг курс на лечение със сигурност проблема е хроничен,но е лечим. В този случай най-вече билкови препарати ще са от полза и храни богати на селен.И без алкохол да. Не че, ако пиеш ще умреш, но си претоварваш черния дроб и се намалява действието на антибиотика.Знам от опит и аз съм пил с антибиотик, но в края на курса.Но за теб без алкохол.А пробиена е, за да се намали вредното влияние на антибиотика и да не наруши баланса на микрофлората в организма, защото антибиотика убива полезните бактерии, а и се намалява вероятността от появата на гъбички, защото около входните врати на организма има баланс между гъбички и бактерии.Когато баланса е налице човек е здрав. Ако убиеш много бактериите гъбичките стават повече и избиват.А за твоя случай пробиен Б-комплекс е най-подходящ предвид антибиотика.Ето малко инфо. Това не е лекарство, а хранителна добавка
http://fortex.bg/bg/products/Probien_B-complex

skalar

Мнение от skalar » 18 яну 2015 11:19

Хипохондрик благодаря ти за инфото. Може ли да попитам още нещо:). Отскоро имам една позната по която много си падам а и тя по мене. Като сиговоря с нея даже и като си пишем така ме възбужда че започва да ми тече семенна течност,след което по главичката се образуват червени малки петънца които за ден два изчезват. Дали това е от инфекцията ,защото и преди като се възбудя пак ми е текло но всякаш много по малко ,но такива червени петънца е нямало. И дали сега като пия левофлаксицин не би попречило това изтичане на семенна течност за лечението. Благодаря предварително.

stenli.1976

Мнение от stenli.1976 » 18 яну 2015 14:09

Не би трябвало да изтича семенна течност при възбуда,по скоро това е течност служеща за смазка при някой се появява такава при полова възбуда,наподобява семенна течност,обикновено е една две капчици,ако е така е напълно нормално.

skalar

Мнение от skalar » 19 яну 2015 12:28

Да точно такава е ,но изтича доста не е само една две капки. И при най лека възбуда се наблюдава.Дали не е от бактериите нещо да дразнят и да се образува по бързо и по повече незнам.

hipohondrik

Мнение от hipohondrik » 19 яну 2015 22:03

това е предеякулатна течност, но чак пък толкова да ти тече само от поглед :lol: значи или твоета позната е много яка или много дълго си се въздържал или е по-скоро е от проблемите с простатата т.е. не самите от самите микроорганизми, а от възпалението. А имаш ли преждевременна еякулация, а забелязвал ли си дали, когато уринираш в края на уринирането има мътно бял секрет.Също забравих да ти кажа да спазваш много добра хигиена. Това е много важно, за да не се развиват разни бактерии в този секрет, който отделяш.

skalar

Мнение от skalar » 20 яну 2015 11:39

Здравей хипохондрик. Да много е яка :) , а иначе нямам преждевременна еякулация. Да понякога е мътна но не винаги ,също така струята накрая се разделя на две не винаги но в повечето случаи. А каква точно хигиена да спазвам. Никой от лекарите не обеснява нищо само парите ги интересуват. Благодаря ти много за инфото

stenli.1976

Мнение от stenli.1976 » 20 яну 2015 13:45

Не е нормално щом е в такова количество имаш някакъв проблем с простатата ,потърси добър специалист,тук само може да гадаем,точна диагноза може да даде само лекар.

skalar

Мнение от skalar » 21 яну 2015 13:12

Хипохондрик здравей ,дали можеш да ми отговориш на въпроса. Благодаря

kuinsi

Мнение от kuinsi » 01 авг 2017 16:58

ЗДравейте,

това са резултати от Микробиологично изследване:

Резултат - Не се изолират патогенни микроорганизми;
- Не се изолира кандида;
- Trichomonas vaginalis: отрицателен резултат (-);