ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Притеснение за ХИВ

Модератори: админ, консултанти, Приятели

slaymode

Re: Притеснение за ХИВ

Мнение от slaymode » 26 сеп 2017 13:38

Здравейте ! Преди 2 месеца имах необезопасен сексуален контакт с мъж , който познавам. Незнайно защо след време ме хвана параноята за хив и на 16-тия ден си направих тест с венозна кръв в областния кожен диспансер /предполагам е елайза / съответно беше отрицателен. Симптоми нямам никакви , както и през целия период ,но незнайно заща се притеснявам. Доколкото изчетох темата заразна е семенната течност , в този ред на мисли той не свърши в мен възможността за зараза е минимална или бъркам .

markuch111

Мнение от markuch111 » 06 окт 2017 10:10

slaymode написа:
26 сеп 2017 13:38
той не свърши в мен възможността за зараза е минимална или бъркам .
Преякулата върши почти същата работа.Да,малко по-ниска е възможността,но определено не е нулева.От друга страна-вероятността за заразяване при еднократен акт е сравнително ниска,но все пак...Теста с голяма вероятност щее отрицателен но все пак си го направете като минат 30дена.

Jonko1

Мнение от Jonko1 » 18 окт 2017 08:03

Здравейте искам да ви попитам възможно ли е да не хване ХИВ от 3,4 пъти анален секс моля ви отговорете ми защото се притеснявам ужасно много

д-р Ал. Игнатова

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 18 окт 2017 14:02

Здравейте!
Не разбрах въпроса - възможно ли е да Не се заразите? Да, както е възможно и обратното.

Prometey

Притеснение за хив

Мнение от Prometey » 20 окт 2017 19:19

Здравейте, имам следните опасения тъй като преди месец получих гъбички по пениса от (Кандида), ходих при специалист и ми каза, че това е от слаб имунитет и ме втресе изписа ми кремове и хапчета мазах се пих хапчетата и нещата се подобриха, искам да уточня, че последния ми сексуален контакт без презерватив беше в началото на юни месец а гъбичките се появиха края на август началото на септември! Не съм имал температута, обриви, повръщане и подути лимфни възли има ли място за притеснение ?

д-р Ал. Игнатова

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 22 окт 2017 21:44

Без тест няма как да има категоричен отговор.

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”