ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Проблем с Гема на пениса

Модератори: админ, консултанти, Приятели

julian_78

Re: Проблем с Гема на пениса

Мнение от julian_78 » 21 юни 2011 02:14

Може да има някакъв проблем. Консултирай се с лекар.

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 23 юни 2011 19:52

Хора днеска трябваше да отида до лекаря но имаше 19 човека и не ми се чакаше .... болка при ерекция и така от дрехи като се отрива нямам, остана само под главичката като пипам( гем-а ) които е опериран. мислите ли че е нормално ? утре ще се свържа с доктора но бих искал и ваше мнение. 15 дни вече от както ми направиха операцията. още колко трябва да се чака :( сигурно знаете за един мъж какво мъчение е това .... :roll:

drakon

Мнение от drakon » 23 юни 2011 21:17

Не съм много наясно, но май е нормално да имаш по-голяма чувствителност на гема още 1-2 седмици - все пак рана е имало там. Май няма проблем да правиш секс, стига да внимаваш малко и да си с презерватив, но по-добре питай доктора. При мен вече е осми ден, но все още не е почнало да зараства...

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 24 юни 2011 00:59

ще изчакам до понеделник и ще отида на преглед, надявам се за тия няколко дена да понамалява тая чувствителност. :|

drakon

Мнение от drakon » 05 юли 2011 11:54

След като минаха 20-тина дни след операцията и докторът ми каза че няма никакъв проблем да правя секс, вчера бях с приятелката си. По случайност нямах презерватив и получих рана точно там, където гема се свързва с главичката. Възможно ли е да се е отворил шев? Май трябва пак да ходя на доктор?

julian_78

Мнение от julian_78 » 05 юли 2011 12:32

Хора, защо сами си търсите белята? Това не мога да разбера. Хубу, приритал си за секс, ама защо поне не се подготвиш както трябва. Във всеки квартален магазин се продават презервативи. Като "по случайност" си нямал, да беше отишъл да си купиш. Сега няма на кого да се сърдиш, освен на себе си. Все пак влагалището бъка от бактерии и гъбички. И да си вкараш там прясно оперирания пенис, ти просто си търсиш инфекцията.

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 06 юли 2011 01:31

Ето и моя проблем 26 дена от операцията и все още не мога да правя секс :x днеска пробвах сложих презерватив... с 100 мъки .... вече трудно се слага :evil: и като се преборих с слагането след като го вкарам мъничко и почва да ме боли при дърпането на гемчето :x някой би ли ми казал какъв е пълния период на оздравяване :roll: :cry: Дайте някакъв съвет моля ви

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 09 юли 2011 20:57

Здравейте... явно проблемите не свършват при мен ето това е цитат от един друг форум, но тоя човек не отговори после какво е направил....

Код: Избери всички

Хора неска ми е 19 ден от операцията от късо гемче и всички конци паднаха няма корички и тем подобни неща, ее леко раните са пресни ще им трябва още 2-3 дена да зараснат на пълно но не е това проблема!
Проблема е следния:Вече мога да го забеля когато е в ерекция без никакъв проблем но имам една супер малка жилка(2mm дълга), която пак даржи долната кожа към главичката.Когато е в ерекция гожата на главичката се събира зад главичката и неможе да се опъне цялата надолу, а ко я дръпна надолу тая жилка се опъва много и ме боли.Някой беше казал че ще се отпусне но това няма как да стане(гемчето ми играеше същата роля преди) и мисля тая седмица да хода пак при лекъря който ме оперира да ми каже кво да правя.Моя извод е: просто хирурга не е срязъл цялото гемче.... 
При мен е същото.. при нормално състояние понякога като опъвам много кожата надолу на ме боли но в ерекция като заголя главичката и дърпам кожичката надолу има болка :cry: :x

Уролога чак на 13 ти ще мога да го видя ( който ме оперира ) искам до тогава някои да ми каже как се процедира от тук на там та да няма тая болка, какво трябва да направя :| моля ви дайте ми някакви отговори :| :roll:

drakon

Мнение от drakon » 13 юли 2011 18:53

И при мен е горе-долу така. Мисля че с времето ще се отпусне...

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 13 юли 2011 20:58

Вчера бях при него каза ми да мажа с Лидокаин ( мехлем ) местото 2 пъти на ден в продължение на 1 седмица и да му се обадя :roll:

stef4ok

Мнение от stef4ok » 03 авг 2011 23:30

лидокаина е обезболяващо, ще ти реши проблема за кратко време

Захари

Мнение от Захари » 01 юни 2017 23:53

Здравейте!
Имам същият проблем коментиран в темата :( След хирургическа намеса за отстраняване на късо гемче имам същата "супер малка жилка" която ми опъва в еректирало състояние. Понеже темата свършва внезапно не разбрах, тя ще се отпусне ли или операцията не е била толкова успешна. За момента доктора ми даде да се мажа с Contractubex, но изпитвам известни съмнения. Не ме разбирайте погрешно, не разбирам от работата на доктора и не искам да критикувам никого, просто съм притеснен за мъжкото си достойнство, не искам усложнения. Очаквах, че след интервенцията няма да има подобно на гемчето връзка с главичката и ствола на члена.

http://prikachi.com/images.php?images/548/9132548w.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/550/9132550J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images ... 32551A.jpg

Благодаря предварително!

Bobi_kar

Мнение от Bobi_kar » 02 юни 2017 20:28

Здравей,
След известно време ще отпусне още малко кожата където са го цепили ! Но дали ще е достатъчно едвали може да се каже със сигурност. Но продължавай да се мажеш с крема той е за белези но увлажнява кожата и ще я отпусне малко! Поне при мен беше така!
----
Поздрави,

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”