ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Проблем с Гема на пениса

Модератори: админ, консултанти, Приятели

julian_78

Re: Проблем с Гема на пениса

Мнение от julian_78 » 03 юни 2011 02:09

В темите за обрязването има предостатъчно инфо за лекари, болници и т.н. Виж там.

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 10 юни 2011 13:56

Здравейте. Вчера ми направиха операцията( премахване на гем ) или нещо от сорта доста бързо стана. има лека болка от сорта на щипене но понякога и по силна има.Днеска като отидох до тоалетна и видях малко кръв по края на члена, нормално ли е ? каза ми 2-3 дена да не го питам поест да не го забелвам при къпа и изобщо да не го забелвам :x та за тая болка мога ли да пия некви прахчета или нещо? или просто да търпя и тая кръв нормално ли е да имам днес :cry:

Forum admin

Мнение от Forum admin » 10 юни 2011 15:48

Здравей! :)
Радвам се, че толкова бързо си се решил и си направил операцията ;)
Всяко нещо, което те обезпокоява можеш да споделиш с доктора, който е направил операцията, особено ако си му бил частен клиент. Той е длъжен да те прегледа при всеки случай на безпокойство от твоя страна или поне да те консултира по телефона. Аз лично вече нямам спомен дали имаше кръв след операцията, но болката си я има, поне докато не махнат конците. Какво ти каза доктора относно следоператвно третиране на пениса?
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 10 юни 2011 16:58

Еми днеска се видях с него. по принцип каза като се сетя да промивам с риванол. днеска ходих и му казал за болката и за малкото кръв, той ми каза че болката е нормална да е малко по силна тъй като вчера съм бил под упойка. а за кръвта каза че ако не е много да не се притеснявам, ако е малко сигурно нещо от "ерогенни зони" ли каза не мога да си спомня точните думи. та до понеделник-вторник ще отида при него на преглед и до тогава няма да го питам( да го забелвам ) щот ме е страх и до колкото знам май трябва самички да паднат конците,знам ли :roll: 4 шефа били незнам :| най-тъпото е че не мога да видя какво представлява :x и също ми каза днес да не промивам с риванол щом ме боли да изчакам 1 2 дена и след това :cry: тъпото е че понеделник и вторник имам изпити в софия за академията на мвр и маи няма да мога да се ява :x

Поздрави, и благодаря че ме изслушвате.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 10 юни 2011 18:30

Радвам се, че сме били полезни! :)
Един мой приятел вчера го скъсаха за Симеоново, че бил много дебел за полицай :lol:
Надявам се, ти поне да си във форма и да изкараш изпитите!
Успех ! :)

julian_78

Мнение от julian_78 » 11 юни 2011 00:40

За болката пий Аулин.

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 11 юни 2011 02:50

Благодаря. но ще видя ако до неделя вечерта не спрат тия болки няма да се явявам изобщо...да не стане някав проблем... :| на теб какво са ти казали след операцията колко дни да не правиш секс ? първоначално доктора ми каза 1 седмица при първия преглед а на операцията 10 дни ако не се лъжа :roll: и тия конци( които още не съм ги видял ) самички ли трябва да паднат или се премахват от доктора :roll:

julian_78

Мнение от julian_78 » 11 юни 2011 12:27

Ти сега зор за секс ли имаш? Чувал съм от други хора, на които са им правили подобна операция, че не трябва да правят секс 1 месец. За конците питай лекаря - има конци, които се махат, има други, които сами падат. Не знам какви са ти сложили на тебе.

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 11 юни 2011 18:20

Аууу 1 месец :twisted: баси ужаса .... еми в понеделник или вторник ще отида в кабинета на доктора и ще го питам но до колкото разбрах 10 дена и после пак мога да се върна към половия акт :|

Forum admin

Мнение от Forum admin » 12 юни 2011 23:45

Не ми е казал след колко време мога да правя секс - все пак аз бях на 13г. ;)
И аз мисля, че поне месец трябва да почакаш или евентулано презерватив, но да минат поне 20 дни - все пак е рана, но лично аз не бих рискувал :!:

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 13 юни 2011 00:00

Ще е истинска мъка ако е така ... утре ще отида до лекаря и ще поговорим. че не знам вече трябва ли да си го забелвам :roll:

julian_78

Мнение от julian_78 » 13 юни 2011 01:44

Не евентуално, а задължително с презерватив! Кое е мъка - да изкараш един месец без секс ли?

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 13 юни 2011 09:39

Аз презерватив винаги си използвам... а иначе да за секса е ужаса :shock: нема нема и приятелката ме възбуди ( неумишлено ) вече болка има само при ерекция.

drakon

Мнение от drakon » 13 юни 2011 11:38

Здравейте. Мисля че имам същия проблем като на koceto_mnt - "късо гемче", тъй като преди седмица правих секс и получих рана на гемчето (юздичка, френулум или както там се нарича). Искам да го попитам него или друг "колега" къде се е оперирал, трябва ли направление от личния, защото нямам желание да споделям с него за този проблем. Колко струва операцията, тъй като ако не е скъпа предпочитам да не казвам и на нашите. Благодаря за отговорите!

koceto_mnt

Мнение от koceto_mnt » 13 юни 2011 17:24

drakon,Братле няма нищо срамно ... и на мен ми беше супер неудобно да отида на уролог но всичко става бързо, Да трябва направление от личния лекар и така нищо не плащаш, кофти ми беше но говорих и с баща ми макар и на 19 да съм. Други си е когато споделиш с родител и те напътства малко или много.Отиваш първо при уролог, преглежда те даваш 20 лв за прегледа, казва ти да си вземеш направление от ГП-то и си определяте ден за операцията,правят ти куп изследвания,чакаш там и като те викнат легаш на масата промиват те,напръскват с прей които изтръпва пениса и допълнително ти слагат местна упойка, не се усеща никва болка през това време и всичко стана за 10минути :oops: Възтановението си е мъка малко но няма начин,дните бързо минават така че давай :) гледаш да не се възбуждаш предимно( щот е кофти ) но аз имам още 6-7-8 дена възтановяване :) Питай ако има нещо

Отговори

Върни се в “Секс и здраве”