Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Според пациентски организации мярката крие риск за живота
Не се препоръчва при терапия за кръвното налягане
Възниква при частично или пълно увреждане на хемопоезата (кръв...
реклама

zakasnenie na menstruaci

Модератори: админ, консултанти, Приятели

loli4

zakasnenie na menstruaci

Мнениеот loli4 » 24 окт 2009 10:25

Zdraveite, trqbvashe da imam cikal na 12.10, no nqmam. Na 21.10 si napravih test za bremenost rezultata otricatelen, sled 48 4asa si napravih pak rezultata beshe syshtiq a o6te nqmam menstruaciq. Da otbeleja 4e imam kista na shtitovidnata jleza i ne piq hapchetata redovno i imam bqlo techenie!Pomognete mi molq vi 4akam nai-skoro otg BLAGODARQ!

Потребителски аватар
blader

Re: zakasnenie na menstruaci

Мнениеот blader » 24 окт 2009 21:27

КОнсултирайте се с гинеколог. Въпросното хапче може да има връзка с подтискането на менструацията. ;)
Medical student in Medical university of Sofia

gabriela_123

Мнениеот gabriela_123 » 30 окт 2009 21:20

Възможно ли е да съм бременна,ако пия противозачатъчни и ми идва редовно.Правих секс ,докато бях в почивка от противозачатъчните и затова се притеснчвам!

Потребителски аватар
blader

Мнениеот blader » 31 окт 2009 17:32

Има вероятност. Направете един тест все пак. Не струва много, а спестява много нерви.
Medical student in Medical university of Sofia

k_mink0wa

Мнениеот k_mink0wa » 03 дек 2009 23:25

трябваше да ми дойде преди няколко дни а не ми д0йде може ли да съм бременна,защото когато правих секс го правих без презерватив но приятеля ми свърши вън след това се изтри много хубаво ии отново го направихме?

gerii

Мнениеот gerii » 03 яну 2010 23:27

iskam da poptam predi 10 meseca rodix do 5 mesec vsi4ko be6e nared s cikala mi no sega ne e. igva prez mesec i mi kara po 20 dni dali i nqkoi drug ima takav problem.hodix na lekar no ni6to qa4nicite i matkata sa dobre izpisaxa nqkakvi hap4eta no ni6to sega nqmam ickal pak.

gygy

Мнениеот gygy » 09 яну 2010 01:40

Здравейте, моят проблем е ,че за последно ми дойде на 18 ноември и то ми вървя 1-2 дни (съвсем малко).По принцип ми идва на 40 дни,с обилна и болезнена менструация ,на 17 год съм, прекарах диета от 1 месец , и имах водна киста преди година , но за последно ходих на преглед през септември пак заради закъснение на цикъла и докторът ми каза , че е нормално и ми изписа регулиращи цикъла хапчета , който аз не взех , защото ми дойде на следващия месец. Имам симптоми за менструация,дори понякога много силно ме болят яйчниците , но не ми идва. Трябва ли да се притеснявам от нещо или е нормално за възрастта ми? Започнах да пия билки , но все още няма ефект. Трябва ли да ходя пак на доктор според вас ? А също така и двете ми баби са оперирани от миома , може ли да се предаде по наследство ?

Върни се в “Секс и здраве”