Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Трябва да се изготви стратегия...
Когато става дума за алергия и кога проблемът е сериозен
Докато чакате часа си за преглед
реклама

zakasnenie na menstruaci

Модератори: админ, консултанти, Приятели

zakasnenie na menstruaci

Мнениеот loli4 » 24 Окт 2009 10:25

Zdraveite, trqbvashe da imam cikal na 12.10, no nqmam. Na 21.10 si napravih test za bremenost rezultata otricatelen, sled 48 4asa si napravih pak rezultata beshe syshtiq a o6te nqmam menstruaciq. Da otbeleja 4e imam kista na shtitovidnata jleza i ne piq hapchetata redovno i imam bqlo techenie!Pomognete mi molq vi 4akam nai-skoro otg BLAGODARQ!
loli4

Re: zakasnenie na menstruaci

Мнениеот blader » 24 Окт 2009 21:27

КОнсултирайте се с гинеколог. Въпросното хапче може да има връзка с подтискането на менструацията. ;)
Medical student in Medical university of Sofia
Аватар
blader

Мнениеот gabriela_123 » 30 Окт 2009 21:20

Възможно ли е да съм бременна,ако пия противозачатъчни и ми идва редовно.Правих секс ,докато бях в почивка от противозачатъчните и затова се притеснчвам!
gabriela_123

Мнениеот blader » 31 Окт 2009 17:32

Има вероятност. Направете един тест все пак. Не струва много, а спестява много нерви.
Medical student in Medical university of Sofia
Аватар
blader

Мнениеот k_mink0wa » 03 Дек 2009 23:25

трябваше да ми дойде преди няколко дни а не ми д0йде може ли да съм бременна,защото когато правих секс го правих без презерватив но приятеля ми свърши вън след това се изтри много хубаво ии отново го направихме?
k_mink0wa

Мнениеот gerii » 03 Яну 2010 23:27

iskam da poptam predi 10 meseca rodix do 5 mesec vsi4ko be6e nared s cikala mi no sega ne e. igva prez mesec i mi kara po 20 dni dali i nqkoi drug ima takav problem.hodix na lekar no ni6to qa4nicite i matkata sa dobre izpisaxa nqkakvi hap4eta no ni6to sega nqmam ickal pak.
gerii

Мнениеот gygy » 09 Яну 2010 01:40

Здравейте, моят проблем е ,че за последно ми дойде на 18 ноември и то ми вървя 1-2 дни (съвсем малко).По принцип ми идва на 40 дни,с обилна и болезнена менструация ,на 17 год съм, прекарах диета от 1 месец , и имах водна киста преди година , но за последно ходих на преглед през септември пак заради закъснение на цикъла и докторът ми каза , че е нормално и ми изписа регулиращи цикъла хапчета , който аз не взех , защото ми дойде на следващия месец. Имам симптоми за менструация,дори понякога много силно ме болят яйчниците , но не ми идва. Трябва ли да се притеснявам от нещо или е нормално за възрастта ми? Започнах да пия билки , но все още няма ефект. Трябва ли да ходя пак на доктор според вас ? А също така и двете ми баби са оперирани от миома , може ли да се предаде по наследство ?
gygy

Назад към Секс и здраве