Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как да са здрави и растат по-бързо?
Основно две активни съставки в продуктите са виновни
Какво да правим и какво не при изгаряне на кожата?
Детайлът осъзнаване на съня е ключов
реклама

Симптоми на ''цветна бременност''

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Симптоми на ''цветна бременност''

Мнениеот kida » 25 Сеп 2009 02:09

Добър вечер,
Имам няколко въпроса относно следната ситуация:
На 24г.съм с наскоро настъпила дефлорация и малко практика,само с един партньор.Месечният ми цикъл от първият полов акт до последния е без промяна и точен на всеки 28дни(+/-1ден).
Въпроса е в това,че по време на последния секс ми доиде цикъла(нормално/на време) не прекъснах половия акт.След това отново точно на 28ден следващ цикъл,но при него като че ли има малка разлика сякаш беше по блед,а края му с леко кафеникав отенък.Незабелязвам други промени,като:миризма,парене,различна продължителност от обикновенно и течение преди или след цикъла.Знам,че при така наречената ''цветна бременност''се допуска първите менструации да са нормални или с промяна в цвета и също така съм чувала,че е възможно забременяване в първият ден от менструацията.
Моля за мнения,информация или подходяща литература по въпроса.
kida

Re: Симптоми на ''цветна бременност''

Мнениеот lichnata » 09 Окт 2009 23:40

при цветната бременност наистина има подобни симптоми при цикъла,но със сигурност ако беше така щеше да го разбереш,защото при цветната бременност цикълът е доста по-кратък от по принцип и течението не е текова,каквото е ,а доста по-оскъдно. но все пак за да ти е мирна главата моят съвет е да си вземеш и едно тестче от аптеката,което е валидно дори и при цветна бременност. може забапред да използваш презерватив не толкова заради самата бременност,а по-скоро да се предпазиш от полово предавани болести,които в много случаи протичат без симптоми(не всички,но някои от тях). и за теста се консултирай с фармацевтът,за да ти каже евентуално колко време след цикъла да го направиш при съмнения за цветна бременност. успех и дано всичко да е наред.
lichnata

Назад към Секс и здраве