ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Микро инсулт странични ефекти!

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

petkodiliev

Микро инсулт странични ефекти!

Мнение от petkodiliev » 11 юни 2017 11:02

Здравейте,брез 2014 година за първи път вдигнах високо кръвно,преди това бях с ниско и след консултация реших да го нормализирам с течности като Аайрян със сол, Кола. Но след превишаване на Колата заедно с Айрян рязко вдигнах кръвното,до такава степен че след това 2 месеца неможех да се стабилизирам постоянно беше ниско 90/60 а тогава бях и пушач и след една цигара получавах сърцебиене и от там получих и страховата неувроза! със времето се излекувах и също и страховата неовроза също и цигарите спрях,но тежеста в главата ми си остана имам постоянно напрвежение проблеми със съня и концентрация,паметта също леко със говоренето като по някога немога да се изразя правилно, болки в очите ,много бързо забравям мисълта си трудно запомням дадено нещо.Преди ги нямах тези проблеми възхищавах се сам на себе си с памет и концентрация, тай като Работя в областа на ИТ Технологи от 12 години. И това ми попречи на работата и се наложи да спра да се занимавам с някой дейности поради тази причина че трудно се фокусирах и трудно намирах изход за дадения проблем,като цяло това ми е проблем и в ежедневието не съм ходил по лекари не съм се консолтирал с никой реших да пиша тук в този форум за някакъв съвет и също това дали се дължи на Микро инсулт и дали е възможно да са точно такива страничните ефекти и въобще да ли се лекува. Благодаря поздрави!

Отговори

Върни се в “Здрав ум”