ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Познайте себе си по сексуалните си предпочитания
Размножаването при човека

Микро инсулт странични ефекти!

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

petkodiliev

Микро инсулт странични ефекти!

Мнение от petkodiliev » 11 юни 2017 11:02

Здравейте,брез 2014 година за първи път вдигнах високо кръвно,преди това бях с ниско и след консултация реших да го нормализирам с течности като Аайрян със сол, Кола. Но след превишаване на Колата заедно с Айрян рязко вдигнах кръвното,до такава степен че след това 2 месеца неможех да се стабилизирам постоянно беше ниско 90/60 а тогава бях и пушач и след една цигара получавах сърцебиене и от там получих и страховата неувроза! със времето се излекувах и също и страховата неовроза също и цигарите спрях,но тежеста в главата ми си остана имам постоянно напрвежение проблеми със съня и концентрация,паметта също леко със говоренето като по някога немога да се изразя правилно, болки в очите ,много бързо забравям мисълта си трудно запомням дадено нещо.Преди ги нямах тези проблеми възхищавах се сам на себе си с памет и концентрация, тай като Работя в областа на ИТ Технологи от 12 години. И това ми попречи на работата и се наложи да спра да се занимавам с някой дейности поради тази причина че трудно се фокусирах и трудно намирах изход за дадения проблем,като цяло това ми е проблем и в ежедневието не съм ходил по лекари не съм се консолтирал с никой реших да пиша тук в този форум за някакъв съвет и също това дали се дължи на Микро инсулт и дали е възможно да са точно такива страничните ефекти и въобще да ли се лекува. Благодаря поздрави!

Отговори

Върни се в “Здрав ум”