ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Паник атаки

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

potrebitel101

Паник атаки

Мнение от potrebitel101 » 31 мар 2016 18:27

Здравейте, скоро писах във форума в един от другите раздели относно странен проблем който имам, но не получих отговор. Сега са ми по-ясни причините, и се надявам в този раздел да получа някакъв съвет... От това което чета в интернет разбирам, че това е много рядък проблем и няма да се учудя ако повечето потребители дори не са чували за такова нещо. Става въпрос за спонтанно еякулиране, което се случва по време на паник атака... Първоначално не знаех какви са причините, но сега успях да наредя пъзела и съм над 90% сигурен, че при мен това е причината. Искам да отбележа, че до сега не съм стигал до еякулация, но съм бил на ръба да получа (всеки мъж знае какво е чувството точно преди да еякулира). На 27 години съм и въпреки, че никога не съм ходил на психолог, смея да твърдя че още от дете имам някакъв вид тревожно-депресивно разтройство... Тези паник атаки придружени с чувството че ще еякулирам започнаха да ми се случват преди около месец. Сега съм в състояние при което автоматично свързвам публичните места и изобщо места където има хора с тези паник атаки и страх от спонтанно еякулиране, заради унижението което би последвало. По този начин се получава омагьосан кръг - страхът от паник атаки поражда паник атаки, а паник атаките пораждат страх. В интернет попаднах на доста такива случаи, и едно от обясненията за спонтанното еякулиране е, че в организма се освобождава серотонин, който действа като успокоително... Към момента не бих искал да търся помощ от личния си лекар и да не споделям този проблем с близки или приятели, за това търся съвет във форума и може би някакви успокоителни лекарства, които могат да се взимат без рецепта и са безопасни?

stelliostrading@abv.bg

Re: Паник атаки

Мнение от stelliostrading@abv.bg » 08 апр 2016 12:24

Пиши на stelliostrading@abv.bg. Мисля, че мога да ти дам контакт, който да ти е от помощ.

Отговори

Върни се в “Здрав ум”