ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

Амнестичен синдром от антипсихотици!

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Анна Николова

Re: Амнестичен синдром от антипсихотици!

Мнение от Анна Николова » 18 яну 2016 00:22

Д-р Цончев, а какво мислите за темата, която аз съм пуснала. На какво се дължи, изключване на мозъка в рамкитв на 2 дни, при смяна на антиосихотици. В момента, човека е спокоен, лежи си, спи по цял ден ,или просто си лежи, може да се къпе, разхожда се 1-2 пъти навън, наблизо и обратно, облича се сам, храни се сам, може да ползва тел, но хапчетата му ги дава друг човек , както и преготвянето на храната. Остана проблема с бъркането на думите, но като цяло се разбира какво говори. Казва не ми е добре, но какво точно не е ясно. Това деменция ли е или псевдодеменция? Някакви препоръки?

Анна Николова

Re: Амнестичен синдром от антипсихотици!

Мнение от Анна Николова » 18 яну 2016 00:27

Анна Николова написа:Д-р Цончев, а какво мислите за темата, която аз съм пуснала. На какво се дължи, изключване на мозъка в рамкитв на 2 дни, при смяна на антиосихотици. В момента, човека е спокоен, лежи си, спи по цял ден ,или просто си лежи, може да се къпе, разхожда се 1-2 пъти навън, наблизо и обратно, облича се сам, храни се сам, може да ползва тел, но хапчетата му ги дава друг човек , както и приготвянето на храната. Остана проблема с бъркането на думите, но като цяло се разбира какво говори. Казва не ми е добре, но какво точно не е ясно. Това деменция ли е или псевдодеменция? И другото, което е ,че много бълнува на сън, най -вече през нощта.Някакви препоръки?

Отговори

Върни се в “Здрав ум”