ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Как да се преборя с мислите и психикатаси

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

dunav

Как да се преборя с мислите и психикатаси

Мнение от dunav » 17 дек 2015 00:36

Предварително се извинявам ако темата не е за тук и моля администратора да я премахне.Здравеите незнам от къде и как да започна но ще се опитам максимално подробно да раскажа прoблемите си..На 27 години съм имам жена до себеси от 9 години имаме и дете на 5 години живеем самостоятелно родителите ми са в гърция от 10 гдини и всяко лято ходим при тях да работим докато има работа след това в бг и така до тук с хубавитее неща.Аз съм инвалид проблема ми е силно намалено зрение и от ТЕЛК нямам право на работа трудов договор ,работя когато къквто може основно оставаме на издръшката на родителите ми.И от тук нататък почват здравословните проблеми притесняваме факта че съм зависим от родителите си моето семеиство е зависимо а аз не мога да направя нищо а те не са ми длъжни да ме издържат и от всичко това ..проблеми със стомаха глсвоболие притеснение болки по цялото тяло изтръпвания и много други . Правих си ЯМЗ на главата ходих при невролог психолог газтроентеролог иследвания всякакви и нищо ми няма а аз не съм добре и какви ли не работи ми минават през главата ..От не заслужавам тези хора мисля че съм им в тежест болката по някога е толкова гадна че си мисл че ще умра..Психолога каза че съм добре имахме няколко консултации и след време щели да се оправят нещата как ще се оправят аз ги усешам все по зле и по зле..Надявам се някои да може да ми даде съвет как поне малко от малко да изляза от това състояние .благодаря

д-р Цончев

Re: Как да се преборя с мислите и психикатаси

Мнение от д-р Цончев » 18 дек 2015 09:00

Можете да направите котгакт с организациите на хората с увредено зрение, предполагам че там ще намерите решение и помощ за себеси.

dunav

Мнение от dunav » 18 дек 2015 10:57

Говорилсъм има супсидии за стартиране на самостотелен бизнес имах план но....ВИЕ НЯМАТЕ ППРАВО НА РАБОТА И НЕ ВЛИСАТЕ В УСЛОВИЯТА ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ...

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 19 дек 2015 21:06

Пробвайте да напишете до министерството на здравеопазването.... вероятно там ще имат някаква идея. Аз лично до момента не съм се занимавал с подобни проблеми, но подозирам че все ще има някакво решение, особено за млад човек.

Отговори

Върни се в “Здрав ум”