ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Странно...

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Temida

Странно...

Мнение от Temida » 11 авг 2014 23:34

Имам особена нужда да прекарвам време с моя мъж.От няколко години имаме връзка и вече няма тайни между нас или нещо подобно.Живеем заедно и не мога да отрека,че не се караме.Напротив!Има дни,в които не мога да го гледам.Но това се дължи на моя особен характер.Този човек е най-добрият човек,когото познавам.Моята дума е закон за него.Когато говорим по телефона и чувам благия му глас осъзнавам колко много искам той да е до мен.Просто ей така да седи до мен дори и да не си приказваме.На работа се чувствам по същият начин.Не знам на какво дължа това безумно желание да съм до него чисто физически.Когато е с мен имам чувството,че няма нещо,което да ме нарани.Най-силно усещам чувството,когато сутрин рано пием кафе и си говорим разни безмислени неща.Тогава усещам колко много съм свързана с този човек и как не си представям нито един ден без неговото присъствие около мен.Понеже в университета не е желателно да влизат външни лица,той ме чака пред залата и когато се видим нямам търпение да му разкажа за лекциите.Той ми е най-добрият приятел и честно казано го намирам за най-лошото нещо.Не че нямам други приятели,но той ме предразполага да му кажа всичко без каквито и да било задръжки.Понякога наистина имам нужда от пространство,но това е за около 5 минути и после пак искам да сме заедно.Когато излизам някъде на кафе с приятелки си казвам колко много искам той да е с мен и ей така просто да седи до мен.Искам да спра да мисля колко много искам да сме постоянно заедно.Той изпитва абсолютно същото като мен.Мисля,че не е нормално да искам все да е до Д-то ми.Когато съм извън града се чувствам наистина много празна и сякаш нещо ми липсва.С времето желанието ми все повече се усилва.Вашето мнение?

д-р Цончев

Re: Странно...

Мнение от д-р Цончев » 12 авг 2014 07:14

Радвайте се, че сте запазили чувствата си. Доста хора не могат да се похвалят с това...

Потребителски аватар
annaa2

Мнение от annaa2 » 03 ное 2014 14:49

Мога да кажа само едно....Дай боже всеки човек да се докосне до това, до което си се докоснала ти. Пожелавам ти искрено и от сърце това да продължи целият ви живот!
Щастието е като здравето – ако не го забелязваш, значи го имаш.

Потребителски аватар
championv

Мнение от championv » 03 дек 2014 12:47

Това означава, че си намерила своята половинка :)

Потребителски аватар
sandri4ana

Мнение от sandri4ana » 05 яну 2015 15:25

Познавам няколко такива двойки, силно привързани един към друг. Те винаги са били мой пример в живота и много им се радвам и ги обичам. Нека има все повече подобни хора, които да пръскат любов и привързаност около себе си.

Потребителски аватар
anvelina

Мнение от anvelina » 12 яну 2015 14:43

Прекрасно - бих казала аз :) :) :) :P :P

Отговори

Върни се в “Здрав ум”