ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Някой психиатри са виновни за това.

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

solian

Някой психиатри са виновни за това.

Мнение от solian » 03 авг 2014 22:09

http://misterstrongerman.yolasite.com/% ... %D1%8F.php
http://misterstrongerman.yolasite.com/
Изработването на този сайт струва 4 000лв. Поддръжката му/ хостването му струват годишно 3 000 лв. непроменена годишна такса за хостинг от над 12 години.
Не мисля, че това е единственият случай. Пълно е с подобни и в Фейсбук, и по- Форумите, в elmaz.bg e неописуем ужас, но нищо не може да се сравни с OLX.bg предишен Продавалник - там е........ При скайпа са случайни и лесно се игнорират. Не зная всички видимо нуждаещи се от душевна помощ и лечение дали се обръщат към психиатрите за лечение / Почти сигурен съм, че не. Също така зная и че здравната каса е пред фалит.- още една причина./ Но ние работоспособните и здрави хора, като попаднеме всеки ден на един такъв индивид в интернет или на улицата, и то това е от доста време е страшно изнервящо. На нас не ни плащат да им търпим изпълненията и глупостите, нито пък знаеме как може да им помогнем, нито пък имаме, с какво да им помогнем. Такива всекидневни изпълнения за нас са много изнервящи и като ни прелее търпението се оплакваме на нашите близки, пишеме в форум. Имайте в предвид, че при всекидневни събития ако не срещнеш двама на улицата в София, то един със сигурност ще срещнеш в интернет. Тоест и ние вследствие на регистрирани и неригистрирани, но не по малко опасни за психическото здраве на околните нормални и ние нормалните ще превъртим и ще си загубим работата си и семействата/ децата ни ще умрът от глад. А ние нормалните си обичаме децата и доколкото можем полагаме добри грижи за тях. Казвам доколкото можем, че видно от сайта БГ Работодател много от собствениците и служителите в фирмите са с нерегистрирани душевни болести. Предполагам, че психиатрите са видяли много различни и дори тежки случай и са свикнали. Но на нас обикновенните хора никой не ни плаща да ги търпим и при всекидневно сблъскване с видимо душевно болни е много изнервящо и стресиращо. Тоя днеска от три различни профили в Фейсбук ми пише съобщения да му правя производство на бойни патрони и др. подобни. Нито имам нужното образование за това, нито познания, нито опит, нито пък съм давал обява за това. Махнеш го от един профил, от два други профила се появява същия със същото искане. Да. Много е убедителен. Не е това от вирус. Прати ми и този сайт, който Ви го изпращам. Само хронологията от сайта му прочетах в работата и почнах да се смея на глас и колегите ме гледат, продължих да се смея, защото ми беше смешно, като си спомнях прочетеното от сайта му и по- време на прибирането ми от работа с градският транспорт, както и в къщи след това. И сега докато пиша се смея на глас, защото си спомням част от написаното в сайта му. Ако някой каже, че не срещаме душевно болни и на улицата, то нека да погледне Излъган.ком. Там 99% от примерите са такива. Нямам статиска за психичните заболявания в България или за света, но като виждам хората на улицата, в работата, в интернет / донякъде и по- телевизията / ми се струва, като лично мнение, че душевното здраве на Българите е в Епидемия. Виждам на улицата ученички 10-12 клас с ненормални и неестествени устни, неподходящо облекло, с неестествено голями гърди, лицата им гримирани. Две 9 годишни ученички докато стоях на спирката и чаках градският транспорт, от две протмонета вадиха всякакви вносни чудесии, като течно червило, няколко фон дю тен един върху друг ги нанасяха, гримове, моливи и др. В дискотеките - след тях следва ixxx.com и подобни. Тоест душевните заболявания ще доведът венерически болести - Сифилис, Трипер, Гонорея. Аз съвети на психиатри не давам. Само си казвам мнението. Центровете на задръжки падат. Например в Замунда като напишеш scat излизат филми с поглъщането на човешки изпражнения в реални условия от деца или възрастни.

Отговори

Върни се в “Здрав ум”