ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

ОКР

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

danibela

ОКР

Мнение от danibela » 19 юли 2013 20:24

Здравейте,имам ОКР от много години,изчела съм цялата възможна информация под формата на книги,статии,общувала съм с много хора в същото положение,но не успях да намеря добър психотерапевт,който да прилага успешно когнетивно-поведенчексата терапия без първото му предложение да са хапчетата.Няма да се впускам в обяснения за заболяването и в какво се състои моето ОКР(смятам,че хората,които ще се заинтересуват и ще отворят темата са вече запознати),единственото нещо,което моля хората отворили темата е да споделят опита си с психотерапевти и ако е възможно да ми препоръчат някой конкретен по възможност в пловдив,тъй като съм от там..Не искам списък с налични терапевти(и сама мога да го манеря),а просто вашия личен опит с такива,вашите препоръки и мнения..Омръзнало ми е от нахални ,,психотерапевти'',които мислят единствено за пачката в джоба ти и за това как да изхарчат парите от дневните сеанси,докато ти отчаяно се надяваш на помощта им.Който има някакво отношение нека се свърже с мен и на лично за да сподели своята история и мнение,защото това заболяване е доста разпространено,но хората не говорят и не обсъждат,а това е част от лечението..

Отговори

Върни се в “Здрав ум”