ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Джогингът има своите тънкости
Кои причини за рак на дебелото черво подлежат на превенция?
Зъбите на бебето се нуждаят от дентална грижа.
Учени не спират да работят в търсене на лек за коварната болест

ОКР

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

danibela

ОКР

Мнение от danibela » 19 юли 2013 20:24

Здравейте,имам ОКР от много години,изчела съм цялата възможна информация под формата на книги,статии,общувала съм с много хора в същото положение,но не успях да намеря добър психотерапевт,който да прилага успешно когнетивно-поведенчексата терапия без първото му предложение да са хапчетата.Няма да се впускам в обяснения за заболяването и в какво се състои моето ОКР(смятам,че хората,които ще се заинтересуват и ще отворят темата са вече запознати),единственото нещо,което моля хората отворили темата е да споделят опита си с психотерапевти и ако е възможно да ми препоръчат някой конкретен по възможност в пловдив,тъй като съм от там..Не искам списък с налични терапевти(и сама мога да го манеря),а просто вашия личен опит с такива,вашите препоръки и мнения..Омръзнало ми е от нахални ,,психотерапевти'',които мислят единствено за пачката в джоба ти и за това как да изхарчат парите от дневните сеанси,докато ти отчаяно се надяваш на помощта им.Който има някакво отношение нека се свърже с мен и на лично за да сподели своята история и мнение,защото това заболяване е доста разпространено,но хората не говорят и не обсъждат,а това е част от лечението..

Отговори

Върни се в “Здрав ум”