ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Последовател/ка на д-р Вълкова

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Notmaina

Последовател/ка на д-р Вълкова

Мнение от Notmaina » 19 юли 2013 10:36

Здравейте! От Пловдив съм.
Естествено, че регистрацията ми тук е заради (личностен) проблем, но усложнението е следното:
Преди няколко (7-8) години имах не много сериозни "бъгове", но засягащи голяма част от начина ми на мислене и отношение към околния свят.
Тогава с помощта на въпросната д-р Илка Вълкова от Пловдив успяхме да изчистим нещата.
Обаче животът си върви и ни изправя пред нови (по-тежки) изпитания, които понякога не можем да преодолеем сами.
Въпреки, че не се имам за неудачник, се оказва, че отново имам "бъгове", които се отразяват на мирогледа ми и отношенията в семейството, с приятели, с колеги...
А усложнението е, че вярвам само на методите, използвани от д-р Вълкова, която обаче спря да работи преди 5-6 години, защото годинките й напреднаха.
Надявам се да е жива и здрава!
Искам да уточня, че не съм търсил помощ от други нейни колеги.
Въпросът ми е дали някой друг тук е запознат с методите й на работа и отношението й към пациентите и дали може да ме насочи към някой, който работи по подобен начин?

Надявам се, че въпреки дългия пост, ме разбрахте какво имам предвид и благодаря предварително за оказаното съдействие!
Приятен и усмихнат ден на всички! :)

Отговори

Върни се в “Здрав ум”