ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Нещо против стрес

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

д-р Цончев

Re: Нещо против стрес

Мнение от д-р Цончев » 04 мар 2012 23:49

Това обикновено има ефект.

RIvanova

Мнение от RIvanova » 12 мар 2012 16:58

Ето една интересна гледна точка:

http://www.icp-bg.com/water-stress.php

:idea: :idea:

aloia

Мнение от aloia » 31 май 2012 15:37

Ето някои интересни идеи http://blog.malinka.bg/2012/05/10_30.html

doko123

Мнение от doko123 » 22 мар 2013 17:57

Полезни линкове! Благодаря!

Потребителски аватар
nepoznatiqt

Мнение от nepoznatiqt » 01 апр 2013 16:44

Има най-различни чайове , за успокоение... Вземи пробвай различни видове, няма да ти навредят , може да уцелиш , този който ще ти влияе добре.
Разхождай се сред природата , гледай да се разсейваш по някакъв начин.
Намери си интересно занимание с което да разпускаш , когато ти е напрегнато.
Комуникирай с по-жизнерадностни и положително настроени хора.

Потребителски аватар
alisiqq

Мнение от alisiqq » 23 апр 2013 12:50

Разходка сред природата , с любим човек , който е жизнерадостен.
Чайове, който действат успокояващо на нервната система ;))

eyewater

Мнение от eyewater » 08 май 2013 11:04

На базата на това, че всички имаме много голям опит с това огромно чудовище - стреса и никой не може да се оплаче, че не се прегръща редовно с него и целува - ето моята препоръка приятели. Тя е когато вече решите, че не сте в час от прегряване - психоаналитик и то онлайн. Защо онлайн ? Ами, защото там можеш да не покажеш дори кой си, а да получиш това, за което си дошъл - отличен съвет, без да се претесняваш от допуснатата грешка, а и ще бъде точно. Ще ти свърши работа. Абе, ние българите сме странен народ. На запад, ония тъпаци от деца ходят по психоаналитици и знаете ли - стреса е намален и хората са много добре. По малко спят в психиатрията, а ние ......... Та да си дойдем на приказката, аз ползвам такъв и го бива, ма вие пробвайте и ако останете доволни ползвайте. Предлагам моят емаил адрес и той е - Mod edit На заинтересованите ще дам точните му координати, работи и онлаин за това няма значение къде сте, ще можете да си оправите нещата. За психоаналитика говоря, той е точно за стерса ви цяр подходящ, другото е вятър работа, повярвайте ми.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 08 май 2013 13:31

Виждам,че доста сериозна кампания по рекламирането на психоаналитика правите. Не бих Ви съветвал да го правите тук, във форума.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

eyewater

Мнение от eyewater » 08 май 2013 13:56

Ок, съгласна:). Интересното е че когато сме доволни от някого трябва да мълчим, а когато сме недоволни винаги можем да говорим, няма опасност да ни направят забележка . Не съм мислила да рекламирам някого просто е много голям проблем да си намериш днес способен професионалист. Моля да ме извините, не ходя по форуми просто погледнах и се учудих на мисленето и предложих удачен вариянт. Исках да помогна. Извинявайте още веднъж за проевената неграмотност. В България е така, речеш да помогнеш и почват да те бият, ама я вземи и почни да правиш мръсотия на някого и тогава такива помагачи ще си намериш, даже и тези дето не си предполагал.

Forum admin

Мнение от Forum admin » 09 май 2013 00:29

Не мога да бъда сигурен дали не си набирате клиенти. Попаднах и на друго Ваше мнение във форум, който е част от нашата организация и там пак рекламирате този имейл адрес. Публикации и мнения, целта на които е даване на информация чрез публикуването на имейл адрес, телефон или сайт на лице или организация с цел реклама (изключвам секцията за обяви във форума), се счита за нарушаване правилата на форума! Надявам се съм бил ясен.
Иначе Ви приветстваме с Добре дошла и се надяваме да станете част от "семейството" на puls.bg!
Поздрави,
jerrymaguire
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

voilaislington

Мнение от voilaislington » 27 май 2013 09:55

Здрасти, освен всичките медикаменти, които ти препоръчват започни да почиваш активно, ходи из природата поне веднъж седмично, като се стараеш да се отдръпнеш от градската натоварена атмосфера. Така по лесно ще преодулееш стреса и депресията. Научи се да опъваш юздите на мозъка си. Успех.

House Removals London

kalont

Мнение от kalont » 19 юни 2013 13:46

А някой да знае чай или нещо от сорта против стрес!

миро83030709

Мнение от миро83030709 » 03 авг 2015 22:26

Абе,хора?
Стига с тези хапчета,добавки и други дрън-дрън...
При стрес мисля че е най-важното да се успокоиш и да почнеш да мислиш позитивно.Аз даже съм имал пристъп на паника и знам какво е от опит.При много сериозни случаи не можеш да си поемеш въздух,много е сериозно.Единственото е да спреш да се тормозиш и самоизмъчваш,защото нищо конкретно не постигаш-само си вредиш.Има и друго-мисли че едно по-добро бъдеще те очаква!!!!!!

fantagiro

Мнение от fantagiro » 04 авг 2015 19:58

Ако стресът идва от липса на свободно време,човек се стреми да си го осигури... На мен ми действа успокояващо да знам как се дава първа помощ,тоест когато знам как да действам във всяка ситуация. Мисля че ПР е свързано със съзряването и е етап в който детското мислене се заменя с това на възрастен паническите атаки сравнявам с незряло,детско поведение....не че моето е,най често
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

troev

Мнение от troev » 18 авг 2015 13:59

Здравейте,

Споделям статия с интересни и полезни съвременни открития, които един психолог, независимо дали е в София или Ню Йорк, би ви споделил при проблеми със стреса:

http://www.danieltroev.com/2015/08/3.html

Поздрави,
Даниел
Полезни и практични статии за справяне с проблеми и личностно развитие може да прочетете на http://www.danieltroev.com/

Отговори

Върни се в “Здрав ум”