ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Експерти откриха връзка между допаминовите агонисти и импулсни...
Това ще спести време и средства на пациентите
Гъбички по ноктите се третират с локални продукти

Българските психиатри

Потопете се в дълбините на психката и неразгаданите тайни на нашите способности

Модератори: админ, консултанти, Приятели

mafu

Българските психиатри

Мнение от mafu » 12 ное 2017 23:09

Психиатричната помощ в България е worst of worst!
Преди седмица съм писал до четирима психиатри във връзка със моето заболяване и още не съм получил отговор от НИТО ЕДИН! Потресен съм от дъното на душата си от тяхната безотговорност. Тяхното лъжелечение с отрови не лекува , а доразболява. Много съжалявам , че вместо на психиатър не отидох първо на психотерапевт. И запомнете едно- дал съм обет пред боговете да отмъстя на психиатърът ми и на компанията производител за онзи антипсихотик от който напълнях.

Вече съм върл привърженик на зародилото се от втората половина на 20-ти век движение Антипсихиатрия. Вие знаете ли например че психиатрите още считат транссексуалните за болни? Чутовна наглост! Поне АПА вече не ги счита.

До пациентите: ако са ви давали лекарства на ръка , непридружени от листовка и без предупреждение за страничните ефекти, да заведем колективен иск срещу психиатрите!Може да заведем иск и за странични ефекти от медикаменти! Да изгоним всички фармацевтични компании от България!

mafu

Re: Българските психиатри

Мнение от mafu » 12 ное 2017 23:34

Искам компенсация в размер на 100 000 лв за причинени морални и здравословни щети от компанията Eli Lily и Министерство на здравеопазването.
Писал съм и на здравния министър да ограничи безумната употреба на антипсихотици и няма да спра да му пиша докато не го стори.
Антипсихотици трябва да се изписват само при:

1.БАР 1
2.Параноидна шизофрения

И в никакви други случаи!

Оланзапин трябва да бъде забранен- при шизофрения Амисулприд и Клозапин са по-добри от него, а при мания рисперидон - колкото него.

И когато се предписват атипични антипсихотици, особено дибензодиазепинови е добре към лечението да се добавя метформин или топирамат.

puls100

Мнение от puls100 » 13 ное 2017 02:05

Преди седмица съм писал до четирима психиатри във връзка със моето заболяване и още не съм получил отговор от НИТО ЕДИН!
Напълно нормално.. Защо си писал.. няма как след писане да ти се помогне, най-малкото защото дори теоритично - психично болните, чрез писането си могат да изглеждат напълно нормални, а в същност да са прикрити серийни убийци :twisted: нещо подобно на мен :mrgreen: :mrgreen: - аз се пиша интелегентен, а в същност съм роден простак :lol: :lol: :lol:
Нали усещаш, че лекар/специалист/прихолог ако отвърне на писмо на шизофреник, например, то автоматично трябва да се смята за същият :P

Ако държиш да установиш дали действително имаш психични проблеми, то посещение ОФЛАЙН при лекар е неминуемо задължително.

Иначе ако имаш нужда от наистина разбиращ и помагаш психотерапевт, мога да те уверя, че ще те насоча към най-подходящият, стига да има време и прецени, че може да те поеме (инфо на ЛС)

fantagiro

Мнение от fantagiro » 13 ное 2017 07:21

Станчев беше казал, че те не са историци, за да търсят дали един спомен е истина, а работят със спомените, каквито са в главата на болния.Има интервю с него към психодрама страницата.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

fantagiro

Мнение от fantagiro » 13 ное 2017 11:55

Освен това е шизофренно да ти пишат и да не отговориш. Некултурно. Не пречи да напишеш: Заповядайте в кабинета ми, за да обсъдим вашето състояние.
Димо Станчев показва съпричастност към проблемите ни. Струва ми се отдаден на професията си. И все пак, Мафу, по- добре е да очакваш чудо от себе си, не от друг.
Не е лошо да изгледаш интервютата му.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

optimeon

Мнение от optimeon » 26 яну 2018 16:20

Препоръчайте ми добър психиатър

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 яну 2018 21:56

София, ул. "Дунав" № 22
0888 71 98 19 - д-р Цуракова

Отговори