ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Кожа

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Meandmyself

Кожа

Мнение от Meandmyself » 29 окт 2016 00:57

Здравейте,
Аз съм момиче на 26 години.
Започвам доста банално темата май :lol:
Както и да е. Проблемът ми е доста може би обичаен, но се чудех дали може да има здравословна причина за състоянието на кожата ми.
Нямам никакво подкожна мазнина в смисъл на лицето. Изглеждам някакси повехнала и състарена. Случи се доста изведнъж и се чудех дали може да се дължи на здравословен проблем?
Не съм слаба т.е. нямам проблем с килограмите.
Кожата ми като цяло стана доста суха и струва ми се отпусната.
Струва ми се, че е рано още да остарявам или греша?
Моля за съвети.

btrend

Re: Кожа

Мнение от btrend » 31 окт 2016 15:07

Каква козметика използваш? Колко вода пиеш? Спазваш ли някакъв хранителен режим?

ankamar56

Мнение от ankamar56 » 03 ное 2016 00:44

Здравейте Meandmyself,
Как се чуствате - енергична, бодра, с желание за движение, работа ?
Имате ли физически оплаквания ?
Възможно е да ви липсват витамини и минерали, омега-3 аминокиселините и други. Това може да се провери на биоскенер, който дава информация за дефицитите в организма, които обаче все още не се проявяват като физическо оплакване.
Храните ли се разумно, достатъчно, редовно и спокойно ?
Има значение и движението - колко се движите през деня. Всъщност всичко има значение - и общуването - в каква среда учите, живеете, чуствате ли се добре в тази среда.
Сухотата на кожата е симптом, зад който могат да стоят различни причини. Добре е да се консултирате с дерматолог.

btrend

Мнение от btrend » 14 ное 2016 11:01

И аз подкрепям написаното!

milenapetrovaaa

Мнение от milenapetrovaaa » 22 мар 2017 15:50

И моята кожа е много суха. Като я намажа с крем и е добре за няколко часа, след това отново става суха. Гледам да пия много вода, но това не помага особено. Чувала съм, че бебешките продукти помагат и подхранват кожата. Мислите ли, че този лосион Mod edit би подобрил състоянието на кожата ми?

annie__7@abv.bg

Мнение от annie__7@abv.bg » 13 май 2017 13:49

Meandmyself написа:
29 окт 2016 00:57
Здравейте,
Аз съм момиче на 26 години.
Започвам доста банално темата май :lol:
Както и да е. Проблемът ми е доста може би обичаен, но се чудех дали може да има здравословна причина за състоянието на кожата ми.
Нямам никакво подкожна мазнина в смисъл на лицето. Изглеждам някакси повехнала и състарена. Случи се доста изведнъж и се чудех дали може да се дължи на здравословен проблем?
Не съм слаба т.е. нямам проблем с килограмите.
Кожата ми като цяло стана доста суха и струва ми се отпусната.
Струва ми се, че е рано още да остарявам или греша?
Моля за съвети.

Здравей ,аз имах подобен проблем ,беше ми интересно да разбера дали има още някой със същия проблем и много се радвам ,че бих могла да ти помогна поне само като те посъветвам за продукти съдържащи голямо количество алое вера. Компанията притежава 90% от плантациите на алое вера в света и съм много ама много доволна от всичко тяхно което съм пробвала до сега. Мога да ти изпратя линк от сайта да разгледаш сама какво предлагат. Ако си заинтересована от неща можеш да ми пишеш на пощата понеже поръчките се случват чрез код .http://www.flp.bg/bg/Products_Skin_bg.htm моята поща е annie__7@abv.bg
Приятен ден :))

Отговори

Върни се в “По-красиви”