ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Риби в депресия помагат за разработване на антидепресанти
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Може ли един размер да пасне на всички мъже?

Проблем с коса

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Bustahhh

Проблем с коса

Мнение от Bustahhh » 14 фев 2016 00:25

Здравейте, имам проблем с косата след последното ми подстригване ( момче съм ). След като се подстригах след 1-2 дена забелязаха, че имам русо петно отзад на главата и си личи най-вече на светлина. Искам да попитам на какво се дължи това русо петно? Попитах фризьорката ми, но тя каза, че това не може да се оправи освен, ако цялата коса не се боядиса. Изглежда все едно нямам коса, но всъщност имам и изглежда руса, а съм с черна коса ( представете си как изглежда ). И всичко това се случи след като се подстригах там, иначе се подстригвах у нас в продължение на около 8-9 месеца и нямах такива проблеми и преди не съм имал.

д-р Цончев

Re: Проблем с коса

Мнение от д-р Цончев » 15 фев 2016 19:16

Това е добре дерматолог да го види и да даде някакви препоръки.

Blade93

Мнение от Blade93 » 27 мар 2016 02:29

Купи си шампоан оцветител и слагай малко количество.

milenapetrovaaa

Мнение от milenapetrovaaa » 07 май 2016 20:30

Аз съм момиче и от известно време имам проблеми с косата. Доста често пада и се притеснявам, че ако продължава така ще остана без коса. Може ли да ми препоръчате нещо, което ще ми помогне да се справя с проблема.

nanonini

Мнение от nanonini » 16 сеп 2016 11:56

milenapetrovaaa написа:Аз съм момиче и от известно време имам проблеми с косата. Доста често пада и се притеснявам, че ако продължава така ще остана без коса. Може ли да ми препоръчате нещо, което ще ми помогне да се справя с проблема.
Помисли за източника на проблема! Препоръчвам ти да взимаш витамини и да прилагаш домашни маски за косата. Наблегни върху правилното хранене :) Ако проблема се задълбочава и няма изгледи да се подобри задължително си направи изследвания на хормоните :idea:
Не вземай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш жив от него. https://www.nestlechoco.bg/

tediqneva

Мнение от tediqneva » 21 фев 2017 23:01

Причините може да са хиляди. Може да отидеш на доктор, а също така може да изпробваш този шампоан https://4sales.bg/konski-shampoan-lange ... kosata-279 . И да не ти помогне в твоя случай, поне няма да ти навреди.

ivanajelqzkova

Мнение от ivanajelqzkova » 25 фев 2017 23:44

И аз преди време използвах конски шампоан, фризьорката ми го беше препоръчала, бях много доволна.

Отговори

Върни се в “По-красиви”