ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Подмладяваща процедура

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

fantagiro

Re: Подмладяваща процедура

Мнение от fantagiro » 27 яну 2017 12:04

Ами не знам за колагена, мислех си го, след като ръцете ми са ужасно сухи, този път не отгоре, а по дланите. Много хора, застаряващи де, около мен са така и не мога да разбера дали са гъби или просто невъзможност на организма да произвежда колаген.
Тези дни си купих първия си крем против бръчки и... два дни очите ми сълзят леко, парят леко, некомфортно, та си помислих, че вече зрението ми отива "на кино". Докато не се сетих, че когато почиствам грим, от крема ми пари на очите.
Само че сега не съм слагала по очите, а около.
И ми хрумна дали пък зад сухотата в очите на една позната не се крие употреба на кремове за лице.
Ей ви на изследване. Колко от хората, които ползват кремове за лице са сложили очила след това.
:P
Ако евентуално не е по темата, може да създадете нова, скъпи, мили, отзивчиви администратори.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

milenapetrovaaa

Мнение от milenapetrovaaa » 27 апр 2017 01:08

Според мен всяка жена трябва да полага усилия, за да изглежда млада и красива. Започвам да виждам бръчки и по моето лице. Затова е време да започна да помагам усилия. Четох в различни английски сайтове за серума с екстракт от охлюви, който обновява кожата. Търсих в различни магазини и намерих такъв екстракт http://vibe.bg/serum-s-ekstrakt-ot-ohlyuvi-anti-age . Цената ми се струва доста висока, но четох, че е скъпичък, явно заради ефекта, който има. Някой използва ли такъв серум? Има ли ефект?

ivanajelqzkova

Мнение от ivanajelqzkova » 28 апр 2017 14:38

И аз съм чувала за екстракта от охлюви, че помага срещу акне и бръчки.

Rummi

Мнение от Rummi » 26 сеп 2017 08:22

Намаляването или пълното премахване на бръчките по лицето и възстановяване на обема и контрастта на контурите на лицето е възможно с помощта на инжекционните процедури с дермални филъри с хиалуронова киселина. Правила съм инжекции в център Vanity Zone, те са истински професионалисти. И най-хубавото е, че има много информация за процедура на сайта https://vanity.zone/dermalni-filari/

Отговори

Върни се в “По-красиви”