ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Подмладяваща процедура

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

ivanajelqzkova

Подмладяваща процедура

Мнение от ivanajelqzkova » 20 ное 2015 19:26

Едно от най-важните неща за една жена е да изглежда добре. При младите това е лесно, обличат някоя готина дрешка, слагат малко грим, но при по-възрастните вече се появат бръчки, които са трудни за прикриване. Искам да си направя серия от процедури за подмладяване, за да изглеждам добре, но проблемът са ми паричките. Тъй като не мога да събера наведнъж сумата, съм решила да изтегля кредит, но тъй като не съм теглила до сега и не знам откъде, ако някой е по-наясно с тези неща, ще е много хубаво да ми помогне.

tediqneva

Re: Подмладяваща процедура

Мнение от tediqneva » 23 ное 2015 12:36

Трябва да се поддържаме, за да изглеждаме добре. Има някои жени, които като минат 30 години и се забравят вече, омъжили се и мислят, че не трябва да се поддържат повече. Хубаво е, че си решила да се подложиш на такава процедура. Вярно е, че е криза и все нямаме пари,но пък не може да изглеждаме ужасно заради това. Можеш да изтеглиш един бърз кредит и да си решиш проблема. Аз миналата седмица теглих, ако искаш може да се обадиш MOD EDIT: Подобен тип реклама е в противовес с правилата на форума. Моля, спазвайте ги! и да ти обясняват условията за теглене.

ivanajelqzkova

Мнение от ivanajelqzkova » 25 ное 2015 14:00

Така е, дори и до магазина да отидеш, пак трябва да изглеждаш добре. Идеята с кредита ми допада, ще изтегля един безлихвен кредит и ще си направя процедурите, много ти благодаря, супер си :)

ankamar56

Мнение от ankamar56 » 26 ное 2015 00:28

Здравейте и от мен,
Подмладяваща процедура е еднократно действие и едва ли ще има дългоочаквания ефект. Подмладяващ ефект имат серия от ежедневни занимания като: упражнения, внимателно и здравословно хранене, добър тонус и добри мисли. Козметичните процедури, които не са постоянни, а еднократни, не могат да имат дълготраен ефект. А има и козметики, които биха задоволили и най-взискателният вкус.

milenapetrovaaa

Мнение от milenapetrovaaa » 25 мар 2016 23:57

Наскоро се загледах в едно огледало и се изплаших. Годините доста са започнали да ми личат. Опитвам се да ги прикривам, но всяка година става все по-трудно. Това е причината, поради която ви пиша. Намерих в интернет,че във http://vipcenter.bg/ предлагат процедури за подмладяване с фракционен лазер. Искам да ви попитам, някой подлагал ли се е на подобни процедури, ако може да сподели опит и да ми даде съвет.

tediqneva

Мнение от tediqneva » 30 мар 2016 19:27

Моята сестра наскоро ходи там и остана много доволна. Хубаво е от време на време да се поддържаме и аз обмислям да отида в най-скоро време на мезотерапия.

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 05 апр 2016 16:40

То май не подлмадяваща процедура, ами за подмладяващИ процедури може да се говори. Вече има толкова много хубави неща.

Nasseto_K

Мнение от Nasseto_K » 06 апр 2016 12:18

От личен опит ще ви кажа дами, че нищо не подмладява така както хубавата (чиста храна), повече чист въздух и движение и разбира се, повечко секс.
Иначе милиони да оставите в козметичните салони, няма да ви спасят.
успех!!!

LaPree

Мнение от LaPree » 06 апр 2016 14:14

Nasseto_K , за съжаление и милиони да оставяш по хрантелните магазини, пак не можеш да се сдобиеш с качествена храна. Нито пък с чист въздух. Та останалите две се налага да се комбинират с разкрасителни процедури :lol: И то не само за нас, но и за вас - не са малко и мъжете, които имат нужда от спасяване :lol:

veselin ivanov

Мнение от veselin ivanov » 06 апр 2016 21:58

Подмладяването се извършва от вътре навънка,..............ама да искаш да чистиш нещо ,......и да ядеш ,е несъвместимо! :idea:

ankamar56

Мнение от ankamar56 » 06 апр 2016 22:52

Без ядене чистенето е безсмислено, защото обектът на чистене трябва да бъде жив. Идеята е да се чисти без гладуване /аз поне не съм фен на гладуването като метод/. Гладуването като метод е приемлив за кратък период и то в редки случаи. Подмладяването наистина започва като се дава възможност на организма да се обнови по-лесно чрез подходящо хранене , двигателна активност, емоционално-психическа нагласа. "Качествената храна" в цивилизацията също е компромисен вариант. Качествената адаптация на организма към храната е може би изхода. Но качеството на водата е от решаващо значение заради това, че сме поне 70% вода. Тук има какво да се подобри.

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 12 апр 2016 15:04

veselin ivanov какво точно трябва да означава това? според теб трябва глад? абсолютно погрешнo и вредно.

MetoMeto

Мнение от MetoMeto » 20 апр 2016 11:41

Здравейте, аз съм нов тук, но темата ми е интересна и доста чета напоследък. Ясно е, че в града чиста храна, въздух и вода (почти) няма. но все пак това не означава, че не трябва да опитваме, нали така.
Та ще е добре да дадете съвети от къде какво си набавяте като продукти и какво ползвате за "подмладяване".
благодаря

иначе за храна, моят избор от няколко месеца е farmhopping.com и малко по-евтиния вариант bgbakalia.com - доволен съм и продуктите са пресни и вкусни.

Nasseto_K

Мнение от Nasseto_K » 20 апр 2016 12:04

И аз не го разбрах това с глада...пробвал съм чистене с глад няколко пъти по един ден, наистина работи, но повече от 24 часа не мога да издържа само на вода.
Системното хранене с възможно най-чисти и необработени продукти и разходки далече от града за мен са си най-ефективната подмладяваща процедура.
Щото и сто ботокса да си набичиш, ако по цял ден висиш в Рафито на Витошка и пушиш цигарки и пиеш кафета и кола, кел файда от "разкрасяването" с химия.

Ани92

Мнение от Ани92 » 25 яну 2017 21:44

Аз напълно подкрепям един от предните коментари, че красотата и подмладяването стават със здравословна храна и спорт. Но проблема е, че след дадена възраст няма как да избягаме от бръчките, защото чисто биологично ни се изчерпва ресурса на Колаген в тялото, който подържа кожата еластична. Не съм експерт в сферата, но бих могла да кажа от личен опит, че пиейки колаген като хранителна добавка вече близо година и половина, кожата ми изглежда много по - добре, защото тялото ми сега си набавя Колагена, който вече не успява да смогне да прозивежда. Аз намерих един колаген, който не е много скъп, а пък към него са добавили и съставки на арония, козе и кобилско мляко и червена боровинка, което е много приятна комбинация. И най - хубавото му е, че е в пъти по - евтин от другите колагени на пазара. Ето линк, ако искаш да пробваш, но знай, че трябва поне няклко месеца да го пиеш за да почне да се натрупва в организма и да има видим ефект :) http://collagen5.eu

Отговори

Върни се в “По-красиви”