ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

Помощ! Косопад!

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

maya_00

Помощ! Косопад!

Мнение от maya_00 » 07 юли 2014 14:06

Здравейте,
Търся ефективно средство, което помага срещу косопад. Доста ми е неприятно, тъй като съм жена, а косата ми е изключително рядка и това влияе много на самочувствието ми. Пробвала съм всякакви бабини рецепти, мазила и какво ли още не, но проблема не изчезва. Моля някой да сподели мнение! Готова съм да изпробвам всякакви алтернативни варианти.

д-р Цончев

Re: Помощ! Косопад!

Мнение от д-р Цончев » 14 юли 2014 14:00

Мога да препоръчам добър дерматолог в София, който да огледа проблема и да даде съвет

ViliTsonkova

Мнение от ViliTsonkova » 16 юли 2014 13:41

Скоро разбрах, че Цинка влияе много добре на косата и кожата. И аз имах същия проблем, но след като започнах да пия таблетки Цинк като добавка към храната косопада значително намаля. Пробвай, няма да съзжаляваш.

abys

Мнение от abys » 21 юли 2014 10:33

Да цинкът е много полезен за косата, кожата и зрението. Това е минерал, който защитава клетките от оксидативен стрес и влияе на метаболизма. Аз също използвам цинк+биотин за коса и кожа. Комбинирам с различни маски за коса, които предпочитам да си приготвя сама вкъщи. Като цяло косата ми е здрава, но от време на време също капе,изтънява и се изтощава. Обикновено на пролет и есен си правя един курс с тези таблетки и съм много доволна от ефекта. Таблетките се пият по една на ден и стигат за месец.Цената им също е много приемлива-5.80. Опитайте!

ЦВЕТИ81

Мнение от ЦВЕТИ81 » 29 юли 2014 15:10

Серия за коса Bio Rehab

1. Шампоан-активатор на растежа на косата
Този шампоан нежно почиства косата и скалпа, предпазва от косопад и премахва пърхота, подобрява притока на кръв към космените фоликули и стимулира растежа на косата. Поддържа и възстановява здравето на косата.
За максимален резултат, използвайте в комбинация с маска-активатор и тоник- активатор от серия Bio Rehab.

2.Маска активатор на растежа на косата
Маска-активатор на растежа от серия Bio Rehab ускорява растежа, придава здравословен блясък, подхранва и овлажнява косата. Подхранва и хидратира косата. Съдържщите се в нея компоненти, като планински джинджифил и женшен,оказват благотворно влияние върху структурата и корените на косата, укрепват, тонизират и възстановяват нейната жизненост. Уникалната формула помага за стимулиране дейността на космените фоликули.
За максимален резултат, използвайте съвместно с шампоан и тоник от тази серия.

3.Тоник-активатор на растежа на косата
Стимулира растежа на косата, предпазва от косопад, нормализира мастните жлези, подхранва, възвръща жизнената сила и красота на косата, предпазва от негативните въздействие на външни фактори.
Тоник-активатор за коса има следните свойства: действа директно на космените фоликули, което от своя страна спира загубата и стимулира растежа на нова коса, нормализира мастните жлези, подхранва, възвръща жизнената сила и красота на косата, предпазва от негативните въздействие на външни фактори.
Прилагане:
С памучен тампон,нанесете в областта на загуба на коса, разтривайте в корените на косата в рамките на няколко минути. Провеждайте тази процедура 2 пъти дневно - сутрин и вечер. Препоръчителният курс за лечение е 30 дни.

ЦВЕТИ81

Мнение от ЦВЕТИ81 » 29 юли 2014 15:12

Който иска повече инфо да се свърже с мен
cv.vasileva@abv.bg
0878735347 Василева

Потребителски аватар
tedkatapopova

Мнение от tedkatapopova » 16 дек 2014 12:55

И аз имам проблема с косопада. Опитвала съм разни маски, домашно приготвени, но не намирам никакъв ефект. Да приемам цинк, ми се вижда добра идея, само се притеснявам дали няма някакво предозиране или нещо такова.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 дек 2014 19:47

До колкото съм наясно при дозите на препаратите, които се продават няма опасност от предозиране. Естествено ако се приема според описанието.

Lady Boss

Мнение от Lady Boss » 17 дек 2014 13:30

Мога да ти препоръчам капсулите Брилиант Лук. Пила съм ги за проблеми по кожата, но попринцип помагат на кожата като цяло, т.е заздравяват и кожата на главата, което пък предовратява косопада.

Потребителски аватар
florka5

Мнение от florka5 » 23 дек 2014 15:13

Брилиянт Лук Аз също ги препоръчвам .

Отговори

Върни се в “По-красиви”