ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Проблемна коса!

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

kostadinovf

Проблемна коса!

Мнение от kostadinovf » 06 авг 2013 03:21

Здравейте!

Имам косопад и забелязвам оредяване на косата, както и одърпване на линия на косата над слепоочията. Правил съм изследвания, ходил съм при различни дерматолози, всичко е наред. Косата ми е мазна и понякога ме сърби, ползвал съм много шампоани и други козметични продукти, но без резултат. Чувствам косата си някак слаба, при дръпване ми пада косъм, при къпане също. На 17 години съм и се притеснявам да не остана без коса. В Интернет съм набелязал няколко продукти и искам да се обърна към вас за съвет. Продуктите на DS laboratories - шампоана Revita. Някой използвал ли е продуктите на тази фирма? Искам косата ми да възвърне предишната си гъстота. Решил съм да отида една клиника в София DHI, да си направа нови изследвания и да се консултирам със специалистите. Някои използвал ли е техните услуги?

Благодаря Ви?

ivailiti

Re: Проблемна коса!

Мнение от ivailiti » 17 окт 2013 10:15

Аз съм чувал за маска с яйце или със хума. Попитай някой по запознат с народната медицина!

bimg

Мнение от bimg » 24 окт 2013 16:39

Случвало ми се е същото, че и по-зле. При дръпване не падаше само по един косъм, а по няколко. Направо бях в паника. Но се оказа, че за това си е имало причина. Просто някои вещества, които приемаме по един или друг начин, било то чрез медикаменти и др., свиват периферните кръвоносни съдове. Това важи и за кожата на главата и няма как да не повлияе и на косата. Аз просто премахнах причината и се премахна и следствието. Косата престана да пада и много бързо се сгъсти, просто космите си поникнаха отново. Но трябва да кажа, че междувременно използвах и Трихозед, вероятно той също е изиграл своята роля.

Потребителски аватар
sandra

Мнение от sandra » 16 яну 2014 12:50

Имаш хормонален проблем! Непременно посети специалист ендокринолог,мисля че имаш завишен тстостерон.

abys

Мнение от abys » 06 фев 2014 20:13

Аз не съм използвала тези шампоани и не смятам, че могат да помогнат кой знае колко.Доверявам се на домашните маски-с тривитаминол или пък мажа със стимуланта за коса на Икаров, пия хранителни добавки за коса и кожа от време на време-абогерит с вит.А и Е,или си взимам ампули за подхранване на косата-пантесалмина+. Това са моите методи:)

Yanacat

Мнение от Yanacat » 13 фев 2014 15:25

Купи си от аптеката Seboral Forte, това е лосион на билкова основа. След измиване на косата напои засегнатите участъци с тампон. Лосионът също така лекува пърхот. Препоръчвам с две ръце! 8)

Отговори

Върни се в “По-красиви”