ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Токов удар може да наруши дишането и сърдечната дейност
Теломерите определят темпа на стареене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Крем с екстракт от охлюви

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

silveto_4

Крем с екстракт от охлюви

Мнение от silveto_4 » 07 май 2013 12:43

Какво ви е мнението за този крем, една приятелка ми го хвали и се чудя дали пък да не си го купя, но преди това ми се иска да чуя повече мнения за него.

DoubleDD

Re: Крем с екстракт от охлюви

Мнение от DoubleDD » 08 май 2013 18:54

Здравей! На мен също ми препоръчаха крем с екстракт от охлюви.Поръчах си от един сайт и съм доволна.Лицето ми е по-свежо и гладко.Аз ползвам крема на Гуто,мисля,че е най-добрия относно цена и опаковка.Четох в други форуми добри отзиви за него.Препоръчвам го и на теб

mucca

Мнение от mucca » 20 май 2013 22:29

Здравей. Моята съпруга използва кремове Гуто от сайта http://kremove.comи е много доволна. Дори аз наскоро получих травма и ми остана белег и след кратко използване на крема по нейна препоръка белега изчезна. Въпреки че на женски глупости не вярвам.

ani22

Мнение от ani22 » 23 май 2013 18:54

Здравей! Аз също съм използвам крема от охлюви на Гутто много съм доволна помогна ми да се отърва от акнето и белезите от него, сега кожата ми е чиста и много мека. Много се зарадвах като установих, че след като започнах да го използвам дори белезите от прекараната ми доста отдавна шарка изчезнаха. Препоръчвам ти да го пробваш, дано и на теб ти подейства добре. :)

firerose

Мнение от firerose » 30 май 2013 16:05

Майка ми използваше този крем за кожата си след изгаряне и ефекта беше изумяващ... За 1 месец нямаше и след от изгарянията по раката. С това съединяваща тъкънта свойство е наистина уникално. А изгарянията бяха много сериозни :roll:
tialo.net
efektna.com

krasimira_079

Мнение от krasimira_079 » 15 юли 2013 22:25

Здравейте дами :)

За отшумяването на толкова сериозни нарушения на кожата, които понякога е рисковано да отстраниш и с естетична хирургия и медицинска апаратура се изисква Наистина Много повече време, а ако не се вземат мерки, остават и доживотен почерк по нашата кожа....:

пигментация на кожата;
акне и белезите му;
белези от рани и изгаряния;
хирургически белези.

Ще споделя само личния си опит с крема на REVIVE SNAILS EXTRACT - преди около 12 месеца имах неприятна случка с гореща вода и получих сериозни изгаряния по ръцете и няколко по-малки по-лицето. След 3 месеца започнаха да се оформят трайни белези.... По това време моя приятелка ми препоръча крема за лице, от който тя сподели същият бляскав ефект за кожата на лицето.

След като прочетох всичко възможно за охлювите, реших да започна да го прилагам и по ръцете си. Действително кожата на лицето ми започна да се чувства по различен начин - толкова свежа, хидратирана и мека не си спомням да е била от много време, първите 4-5 месеца не успявах да забележа съществена промяна по белезите, но продължих да го използвам....ако стане стане, ако не - здраве да е - поне си имам страхотен крем за лице! Дори и престанах да се оглеждам всеки ден толкова задълбочено в кожата си и да търся промяна.

Но сега - вече 8-мия месец - ме е яд, че не си направих снимка в началото.....белезите видимо започнаха да губят форма да избледняват значително. Не повярвах, а вече виждам, че започва да се случва! Постоянство и пак постоянство препоръчвам , а резултатите идват постепенно....Все пак и никъде не прочетох, че стават чудеса ... :))) Поздрави и усмивки !

П.С. Вчера видях, че са пуснали и слънцезащитни прудукти - 30, 50-ти фактор и лосион за след слънце, след седмица ще ги пробвам на морето и ще ви споделя мнение :))

beautyful
Контакти:

Мнение от beautyful » 22 юли 2013 21:28

наистина ли премахва белези? имам един на ръката, който ме дразни да взема и аз да го пробвам този крем

tihomira.markova

Мнение от tihomira.markova » 22 окт 2015 12:35

Ползвала съм и много добре ми се изчисти лицето от него.

GinkaMinka

Мнение от GinkaMinka » 23 окт 2015 13:30

Аз съм използвала на Виктория и съм много доволна

science

Мнение от science » 17 ное 2015 11:03

Не знаех, че такъв крем има толкова много свойства. Ще взема да го пробвам

Отговори

Върни се в “По-красиви”