ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

СЪСИПАХА МИ КОСАТА!!!

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

ysmivka

СЪСИПАХА МИ КОСАТА!!!

Мнение от ysmivka » 18 яну 2012 13:46

Здравейте моля за помощ! Имам много хубава естествена, гъста коса, но нито един път през живота ми не са ме подстригвали както трябва. Преди няколко дни реших малко да я освежа, като отида на фризьор да ми отнеме връхчетата и ми оформи пластовете. Уви човекът ме подстрига късо и ужасно, дори от едната страна е по късо от колкото от другата! Съсипа ми косата и това ме докара до депресия!!! Както и да я защипя и да опитам да прикрия формата на прическата, все стои смешно и идиотски. Косата е много важна, вие знаете особено при жените, това е рамката на лицето и когато тя бъде съсипана това просто скапва човек, загрозява го и го прави смешен. Искам косата ми да порастне колкото се може по - бързо, не знам как ще стане това, мисля да си взема Хининова вода, чух, че помага за по - бърз растеж. Вярно ли е според вас и може ли да ми предизвика някаква непоносимост - сърбеж, пърхот, омазняване или изсушаване на косата?
Бпагодаря предварително!

milla67

Re: СЪСИПАХА МИ КОСАТА!!!

Мнение от milla67 » 18 яну 2012 15:26

На мен ми помогна комбинацията от Фитовал капсули и маска на косата със стимуланта за коса на Икаров.Фитовал капсули се приема чрез устата.За маската:1-2 с.лъжици от стимуланта за коса,желтъка на 1 яйце,1с.лъж. ракия и 1суп. лъж. кисело мляко.Маската престоява на косата около час и половина два.Успех!

viakimova

Мнение от viakimova » 19 яну 2012 12:20

Моето мнение е различно от предходното. Маска да - особено като ти си я проготвиш, но да пиеш каквито и да е било прапарати през устата, за да имаш бърз растеж......Моята коса расте 2-3 см на година, и злато да пия тя пак няма да расте по-бързо!!!! 8)
viki

lara_croft

Мнение от lara_croft » 25 яну 2012 13:55

аз също мисля, че е по-добре да си правиш сама маски, с които да се мажеш. можеш да си вземеш също от маслата на Икаров за подсилване на косата :)

elen4e

Мнение от elen4e » 05 фев 2012 04:37

преди време направих грешката да си подстрижа косата много късо ,след като се видях полудях исках веднага на ми порасне пак MOD EDIT тези капсули наистина ми помогнаха
Последна промяна от Forum admin на 29 яну 2017 11:50, променено общо 1 път.
Причина: Реклама

ани минкова

Мнение от ани минкова » 24 юни 2012 19:44

Много лесен начин за укрепване на косата е да си правите фрикции на корените и със запарка на ройбос, естествен чай , който съдържа много минерали и микроелементи. А ако пиете и до 4 чаши от чай си набавяте всички необходими полезни вещества и ще имате хубава коса и кожа, и ще се чувствате добре.Сега през лятото е много вкусен леко охладен.

mariqhristova

Мнение от mariqhristova » 10 юни 2016 16:30

оххх, да ви се оплачааа... наскоро бях при фризьор и ми съсипа косата. сега се къса страшно многооооо... ще полудея направо. Една моя приятелка ми каза, че тази маска ще спаси положението MOD EDIT вие как мислитее?? Някой от вас случайно да я е ползвал ??? Дайте ми съвет... писна ми да експериментирам :(((((( :cry: :cry: :cry:
Последна промяна от Forum admin на 29 яну 2017 11:49, променено общо 1 път.
Причина: Реклама

mariqhristova

Мнение от mariqhristova » 10 юни 2016 17:33

Да ви се оплача, момичета... наскоро бях при фризьор и леко казано СЪСИПА МИ КОСАТАА :evil: :evil: :evil: сега от известно време насам ползвам ето тая маска MOD EDIT и да си признаяя много ми помагаа, има доста добри резултати за сега... дано и занапред бъде така :P

tediqneva

Мнение от tediqneva » 15 юли 2016 17:53

За да нямам подобни проблеми се постригвам сама вкъщи, знам какво искам и как да го направя и не ме е яд на никого след това.

pepimili
Контакти:

Мнение от pepimili » 08 авг 2016 14:40

Наистина е ужасно да попаднеш на лош фризьор, след които да се чудиш как да си спасиш косата :(
Поради същата причина аз също бях принудена години наред да си подстригвам косата сама!
Който не знае нищо, в нищо не греши. https://www.ferratum.bg/

Отговори

Върни се в “По-красиви”