ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Паласки - как да се отърва

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

gynecomastia

Re: Паласки - как да се отърва

Мнение от gynecomastia » 20 ное 2013 11:38

Паласките ги оправя магически един малък трик с храната ;) Най-важното, което трябва да знаете е , че любовните дръжки се образуват при ядене на много въглехидрати и влошена инсулинова чувствителност. При тези условия тялото отлага мазнини приоритетно точно в тази област! Доказано и доста ефикасно средство за оправяне на инсулиновата чувствителност е диета с минимално количество въглехидрати + пиене на рибено масло/ Омега-3 (най-приемливия продукт като цена/качество) + пиене на хранителна добавка с Хром (има го по всички аптеки) + тренировки, но такива с тежести или интервални спринтове, а не кардио или леки упражнения.
www.gynecomastia-bg.com - Гинекомастия (развитие на млечните жлези при мъжете) - причини, лечение и информация.

sara781

Мнение от sara781 » 22 ное 2013 17:37

Ние сме "изваяни" дотолкова, колкото Господ ни е "изваял". Всяко вманиачаване е пагубно за организма, а и излишно. Умерения спорт/движение и здравословно хранене са полезни, но без вманиачаване.

gynecomastia

Мнение от gynecomastia » 23 ное 2013 08:57

здравословно, вманиачаване, излишно , умерен ...... това са все относителни неща, които зависят от гледната точка. Умереността за някои е вманиачаване за други.
www.gynecomastia-bg.com - Гинекомастия (развитие на млечните жлези при мъжете) - причини, лечение и информация.

abys

Мнение от abys » 06 фев 2014 20:19

Паласките се махат с хранителен режим с намален прием на калории,много спорт и пиене на течности. Става трудничко, но при достатъчно желание и упоритост-ще има ефект:)За топенето на мазнините може да включиш и Л-карнитин.Задължително и само ако спортуваш обаче-иначе няма да има ефект.

Janicha

Мнение от Janicha » 13 фев 2014 09:12

Аз отслабнах и паласките ми чувствително намаляха с плодова диета и чай и специални масажи с апарат за матрично -ритъмна терапия.Изчисти ми целулита и кожата стана много гладка и приятна .Но трябва да пиете поне 2,5литра вода на ден и вървя пеш около 4 км. дневно.Успех на всички.Пишете за резултати при Вас за да се поддържаме .

abys

Мнение от abys » 13 фев 2014 16:05

Браво на теб!:)Наистина много е важно движението и да се пие вода в големи количества. Започвам и аз с ходенето пеша-времето вече позволява,а за водата аз си я пия открай време в големи количества. Знам също,че сока от нар стапя точно паласките и корема. Трудно се намира обаче и трудно се изстисква сок от него,а трябва един месец всеки ден по една чаша сок от нар да се изпива..Затова мисля да си взема био сок концентрат да пробвам с него. Надявам се да има ефект,но в никакъв случай няма да разчитам само на нара за да се отърва от паласките:)

Forum admin

Мнение от Forum admin » 14 фев 2014 17:47

Чета много добри съвети, но за нара съм абсолютно съгласен.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

abys

Мнение от abys » 14 фев 2014 20:12

Радвам се,че имам съмишленик.

ehnaton

Мнение от ehnaton » 01 апр 2014 14:44

Диетите невинаги помагат, нужни са упражнения и то точно за паласки. Но трябва да се обърне внимание както на предната, така и на задната част, тъй като хората ческто пропускат и после се чудят защо няма резултат. Специално тях преборих в домашни условия.

Потребителски аватар
sandra

Мнение от sandra » 04 ное 2014 18:13

Мисля, че няма да е лошо да се ходи на фитнес, където инструкторите ще направят точна програма. После малко подходяща диета и много упоритост и желание :):)

flyfilipa

Мнение от flyfilipa » 25 ное 2014 14:55

Оо това със сока от нар ще го изпробвам на всяка цена! :)

hrizantema3

Мнение от hrizantema3 » 26 ное 2014 14:35

Опитвам от години и не ми се получава. Все повече се убеждавам, че е въпрос на структура и метаболизъм. Просто се отказах. Единствено се съобразявам да не ям бял хляб и вечер да ограничавам храненето до минимум с нещо много леко.

Потребителски аватар
kokop

Мнение от kokop » 28 ное 2014 14:21

Този сок от Нар, как мога да се сдобия с него?

Потребителски аватар
domucka

Мнение от domucka » 13 дек 2014 16:34

И аз имам паласки и това направо ме убива, пробвах с диети, с упражнения и не и не и не. Явно си е до структура и ген, Не знам.

petkova88

Мнение от petkova88 » 12 мар 2015 16:16

Здравей! Не правиш нещо както трябва. Ако наистина се храниш правилно и спортуваш не би трябвало да имаш паласки. Има различни коремни упражнения във фитнеса с тежести и винаги работят. :)

Отговори

Върни се в “По-красиви”