ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Сгъстяване и лечение на косата.

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

aborigenka

Re: Сгъстяване и лечение на косата.

Мнение от aborigenka » 10 ное 2014 14:50

И аз имам същия проблем. Навремето косата ми беше здрава и много гъста, но след много силен стрес, след който последва отслабване и какво ли не, косата ми започна да пада, разреди се и какво ли не. Ползвала съм скъпи продукти, домашни маски и какво ли не, но ефект няма. Чудя се дали е поправимо или просто да спра да се надявам ?

ViliTsonkova

Мнение от ViliTsonkova » 26 ное 2014 13:19

Как така ще се отказваш, поправимо е, разбира се. Мога да ти препоръчам един продукт – Брилиант Лук, използва се против косопад, съдържа какви ли не витамини. Пие се по 2 капсули дневно, ако искаш провери, прочети за него и пробвай, гарантирам ти ще има ефект. Успех!

granny_weatherwax

Мнение от granny_weatherwax » 09 май 2016 17:27

Косата ми капеше в продължение на повече от година като загубих повече от половината, която имах. Пробвах с витамини, с други лекарства, предписани от демратолози, които се втриват. Нищо не помогна. Разбрах от приятелка за мезотерапията, като алтернатива. Отидох, надупчиха ми леко скалпа, като лекарката ми каза, че ще са нужни между 2-3 процедури, за да има по - бърз ефект и за да спре по-бързо капането. Аз се разминах само с една процедура, като след 2-я месец косата ми спря да капе (възвърна се нормалното ежедневно количество окапване). Също ми предписа да продължа да третирам косата с шампоана Anaphase + anacaps + неоптид лосион, като отново аз си взех само шампоана. От както е спряла да ми капе косата са изминали 5 месеца и всичко е наред. Не знам кое даде ефект - инжекцията или шампоана, но важното е че спря.

tediqneva

Мнение от tediqneva » 15 юли 2016 17:56

Моята коса беше станала ужасно, но напоследък спрях да я трерирам, правя си редовно домашни маски и сега е супер.

pepimili
Контакти:

Мнение от pepimili » 08 авг 2016 14:33

Много полезна тема. Това е толкова срещам проблем... Задължително терапията трябва да има прием на медикаменти и локално третиране с допълнителен продукт. Хранителния режим също е много важен и е част от цялото лечение.
Който не знае нищо, в нищо не греши. https://www.ferratum.bg/

desi_dm

Мнение от desi_dm » 18 окт 2016 23:21

При мен помагат домашните отвари от коприва и корени от репей, косата спира да пада. Напоследък пробвам и с други съставки като хума, аспирин, яйце и желатин за блясък. От хранителните добавки и витамини също съм изпитала ефекта - витамини от групата Б+ Омега 3. Пиех ги около 8 месеца и резултатът беше налице. Трябва пак да ги започна, защото с храната не си набавям всички витамини и минерали. И когато нямам време за бабини илачи ползвам Конското чудо за растеж на косата, което поддържа нейния вид и здравина на косъма - MOD EDIT
За краищата ползвам масла, като последното,с което експериментирах е митичното олио на лореал.

desi_dm

Мнение от desi_dm » 29 яну 2017 00:09

Редувам различни витамини като хранителна добавка. Старая се хапвам повече плодове. Не спирам с домашните маски и ползвам Конското чудо за растеж на косата, което е на билкова основа и ми допадна. MOD EDIT
Последна промяна от Forum admin на 29 яну 2017 11:46, променено общо 1 път.
Причина: Реклама

Gabz

Мнение от Gabz » 27 май 2017 21:53

Аз не мога да се оплача от тънка коса, но винаги съм си полагала много грижи. След всяко миене слагам маска за коса, защото после е една суха, никаква. Косата ми е гъста и къдрава и съответно е жадна като ламя. Единствения проблем е, че растеше много бавно, да не кажа изобщо. Тъкмо порасне малко и е станало време да ходя на фризьор, защото е нацъфтяла.
Последните години поради ред причини, започнах да пия алое и да добавям различни хранителни добавки - минерали и витамин А и Е и селен. Започнах да я мия с шампоан с алое и жожоба и става една мекичка и хубава. Много съм доволна и резултатите вече са видими. Мога да кажа, че 2 години пия алоето и редувам добавките, а от 1г. ползвам шампоана. Баща ми и той пие същото алое, като мен заради здравословен проблем и той споделя, че косата му е започнала да расте по-бързо. Вече и той направи 1 година откакто го започна. Mod edit
Последна промяна от Forum admin на 28 май 2017 11:00, променено общо 1 път.
Причина: Моля, не рекламирайте бизнеса си в нашия сайт!

Отговори

Върни се в “По-красиви”