ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Струва ли си да им се доверим?
- позволяват развитието на вредни бактерии
И от какво имат нужда бъдещите родилки?
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Сгъстяване и лечение на косата.

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

JerryNP

Сгъстяване и лечение на косата.

Мнение от JerryNP » 18 юни 2009 15:55

Имах косопад от което косата ми оредя... двойно! Преди имах хубава гъста коса, сега остана можеби по-малко от половината.

Мъчат ме няколко въпроса. На мястото на падналия косъм, винаги ли пониква нов.
Тютюнопушенето и алкохола отразяват ли се на косата?
Това, че отслабнах доста на килограми може ли да ми се отрази на състоянието на косата?
Какво ви е мнението за така рекламирания "Ерваматин"?
Има ли изобщо някъв начин да си възвърна косата?
Кои храни са полезни за косата?
На какъв лекар бихте ме посаветвали да отида?

krusteva 71

Re: Сгъстяване и лечение на косата.

Мнение от krusteva 71 » 18 юни 2009 18:37

kosopada moje da se dulji na produljitelnoto priemane na lekarstva.

julian_78

Мнение от julian_78 » 20 юни 2009 00:52

моля ви, пишете на кирилица.

Rumy T.

Мнение от Rumy T. » 20 юни 2009 22:11

На мен лично коса ми е падала след драстично отслабване.
Не става ясно дали използвате козметични продукти за боядисване на косата. Ако я изсветлявате, много е възможно част от проблема да се крие в това.
Бих посъветвала да посетите ендокринолог.

Потребителски аватар
blader

Мнение от blader » 02 авг 2009 22:25

Чувал съм, че от "плача" на лозниците косата се сгъстява... Изглежда не е само мит, защото ми го е казвал човек, който си го е прилагал. НАли знаете как лозите плачат? Капят малки капчици, трябва да попаднат директно върху главата и да се втрият... затова е хубаво първо в чашка и после втриване... било много полезно и ако имате разни пъпки и тн по главата. ;)
д-р Стефанов

bimg

Мнение от bimg » 28 авг 2009 00:28

Изведнъж косата ми започна да пада страшно много. Само като прокарам пръсти през нея и по ръцета ми оставаха около 10 косъма. Не знам дали бе от шампоана, или от водата/бях ходила на минерални бани/ или от нещо друго. Тогава попаднах на една билкова аптека онлайн и си поръчах Трихозед.http://free.hit.bg/healthbg/TrichoZed.html Това реши проблема ми много бързо. Дано помогне и на Вас.

electra75

Мнение от electra75 » 26 окт 2009 21:46

привет , всички неща , които сте изброили , определено влияят на състоянието на косата ; на мястот на падналия косъм може да изникне нов , ако разбира се е останал здрав корен :) , има начин да възстановите косата си и да предотвратите косопада , ако има такъв вече няколко мои познати са изпробвали въпросните процедури / продукти и резултата е налице , като единия от познатите ми е на възраст 58 години и е без коса от около 30 годишен , а тази , която му беше останала е абсолютно бяла ... след 4 месечна употреба на конкретния продукт , вече има израстнала около 10 мм черна , къдрава коса , каквато му е била бебешката . Струва се да се опита , ако не излезе на 100% нова / зависи от броя на останалите живи корени / то поне ще се предотврати окапването на останалата , заздравява се косъма и се подобрява цялостния вид на косата и кожата на главата , ако се интересувате от подробности звънете : 0878700995 - валя

NANIK

Мнение от NANIK » 19 ное 2009 18:23

Как да си закупя ТРИХОЗЕД,без кредитна карта с долари ?.Само този билков сайт ли е.Много конспиративно ми се вижда.Ако е толкова добър,защо не е в аптеките на български цени?

fotina

Мнение от fotina » 27 фев 2010 20:49

Здравейте, прочетох всички мнения и реших да напиша и аз моя резултат .След като родих второто си дете започна силен косопад.Бях се примирила ,след безрезултатно лечение само външно.Наложи се да пия сок от алое за здавословен проблем ,имах алергична астма,след един ,два месеца забелязах,че косата ми вече не капе,както преди и започва да се сгъстява ,постепенно се нормализира и омазняването на скалпа ми.Така за моя най голяма радост установих,че имам положителен резултат не само с астмата ,но и с косата и кожата на лицето си.Косата ми не се омазняваше вече ,както преди ,а кожата на лицето ми придоби младежки вид.Тогава се убедих да ползвам и шампоана от алое вера на същата компания.Този щампоан е уникален смея да твърдя че няма по добър от него . Давам само информация ,ако някой желае да се възползва може да ми пише на имейла svetla_n_t@abv.bg или на телефон 0889766781 Светла ,личното ми мнение е да се търси природна алтернатива ,тя по ефикасна и по безвредна.

mnoznae6ta
Контакти:

Мнение от mnoznae6ta » 03 мар 2010 00:45

Аз също имам познати със същия проблем и ползващи шампоана на тази компания. Много са доволни и вече 5 ти месец са със него!
fotina 8)

abithecat
Контакти:

Мнение от abithecat » 08 юли 2010 22:30

Тривитаминолът давал много добри ефекти за сгъстяване и стимулиране на косата, но не съм го пробвала още...

slan4itse

Мнение от slan4itse » 30 юли 2010 13:08

Ооо супер тема, аз имам подобни проблеми и започнах по честичко да се подстригвам, дава ефект, ама ще пробвам и вашите съвети.

dr.ianev

Мнение от dr.ianev » 04 авг 2010 19:23

Започни да приемаш Омега-3 и Цинк. Много помага.

Потребителски аватар
Sigrina

Мнение от Sigrina » 06 авг 2010 16:33

За такива проблеми най-добре е да се консултирате с дерматолог. Това, което лично на мен много ми помогна е шампоанът Anaphase на DUCRAY и капсулите DUCRAY-ANACAPS. Пробвала съм и други неща преди, отново изписани от дерматолог, но това беше еденственото, с което успех да постигна желания ефект. Използвах и двата продукта в продължение на 6 месеца. А след това през 1-2 месеца използвам въпросния шампоан.

slan4itse

Мнение от slan4itse » 07 авг 2010 12:43

Въпросът е и да попаднеш на добър дерматолог, че напоследък има доста некадърни сред лекарите.

Отговори

Върни се в “По-красиви”