ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Методът има не само релаксиращ но и лечебен ефект
Блуждаещ нерв – отделя влакна към вътрешните органи
Чупенето на ноктите през зимата има решение

Лазерна епилация

Споделете вашите тайни за красотата, козметиката и разкрасителните процедури

Модератори: админ, консултанти, Приятели

SweetHarmony

Re: Лазерна епилация

Мнение от SweetHarmony » 13 дек 2009 17:10

Някой може ли да каже нещо за елос фотоепилация?
Била най-добрата за момента и безболезнена - интересувам се конкретно за гърди и гръб. Дали действа, ако космите са по-твърди и гъсти?

sexy

Мнение от sexy » 07 яну 2010 17:18

Ефектът от елос епилацията не е задоволителен. По цял свят хората използват или лазерна епилация, или фото - епилация, или електро - епилация (за най - русите и бели косми). Всичко останало е временна сензация. 8)

sexy

Мнение от sexy » 07 яну 2010 17:29

И още нещо - това, че сте видели или прочели платен репортаж по някоя медия, далеч не означава, че са ви казали истината. Предполагам, че сте публикували въпроса си в обществен форум като този, именно поради факта, че и вие смятате така, и очаквате да чуете безпристрастно мнение... Но до този момент никой не ви е отговорил и това ме навежда на мисълта, че споменатият вид "епилация" далеч не е най - добрият!

imarh

Мнение от imarh » 30 мар 2010 13:55

Тук има списък на студия от цялата страна предлагащи лазерна епилация http://epilacia.com/каталог/лазерна-епилация-5 а и други процедури де...

sexy

Мнение от sexy » 06 апр 2010 15:53

Това е сайтът на Лазер Център - студиото за лазерна епилация, което посещавам. Там правя процедурите и съм страшно доволна. 8)

sexy

Мнение от sexy » 06 апр 2010 16:05

Ето и линка към лазер център http://www.lazercentar.com

fotoepilacia.eu

Мнение от fotoepilacia.eu » 26 май 2010 02:20

Здравейте на всички,
горещо Ви препоръчвам Фотоепилацията
Можете да видите повече инфо тук:
http://www.fotoepilacia.eu/

slan4itse

Мнение от slan4itse » 12 юни 2010 20:55

Аз съм ходила на фотоепилация за горна устна, но не останах много доволна. Докато ходих на процедурите редовно, косъмчетата наистина изтъняваха и намаляваха, но щом спрях те пак си израстнаха като преди. Затова искам да сменя метода. Чух и аз нещо за елос фотоепилацията, че била някакъв най-нов вариант. Може ли някой да обясни повече - какво представлява и къде се прилага?

SweetHarmony

Мнение от SweetHarmony » 13 юни 2010 15:20

Оффф, ужасно е трудно да се ориентираш във всички тези видове епилации. Забелязвам, че жените хич не са нясно, какво остава за нас мъжете. Оставам с впечатление, че форумите въобще не са мястото човек нещо да проучи. Аз отидох на елос, защото оказва се, че тя комбинира действието на фото и електро + има радиочестота. Започнах с подмишници, за да пробвам и ефектът към момента е 10% окосмяване.

mynichebub

Мнение от mynichebub » 18 юни 2010 16:50

Аз ползвам у дома Silk'n.
Поръчах си го от krasivotialo.com. Дори ми дадоха подарък техни продукти за още 100 лв.
По доволна съм от това, което съм пробвала миналата година в Пикасо. Мисля като дойде новия Silk'n да си го смня с него.
На 2ра процедура подмишниците вече са ми останали само отделни косъмчета ( аз и преди нямах кой знае колко много де )

iskraivanova84

Мнение от iskraivanova84 » 19 яну 2011 14:22

Колко първоначални процедури трябва да се минат, за да започне да се ходи по на рядко?

Svetla87

Мнение от Svetla87 » 24 фев 2011 11:33

Като цяло аз съм доволна от форотепилацията, но трябва да се правят серия от процедури за да има ефекти и след това да се ходи редовно на поддържащи процедури. Аз вече година ходя в едно студио зад Интерпред и съм доволна. Но трябва упоритост и редовно ходене, ето адреса на салона 40лв. е на процедура

http://www.fotoepilaciq-bg.com

SunnyF

Мнение от SunnyF » 04 мар 2011 00:29

Аз още се колебая дали да пробвам лазерна или фото епилация! Много се притеснявам, защото съм виждалал ужасни неща след лазерна епилация а за фото епилация не знам ... Ще пробвам сигурно това зад Интерпред. От колко време ходиш там?

Svetla87

Мнение от Svetla87 » 07 мар 2011 10:47

Вече година стана, като цяло това със изгаранията и тези неща няма как да стане защото първо се попълва въпросник в който си изясняваш дали е възможно да получиш страничен ефект, а след това се прави тест безплатен след които се изчаква да се види как ще реагира кожата...

Пробвай за теста не се плаща нищо и сама ще прецениш

jivka@abv.bg

Мнение от jivka@abv.bg » 27 фев 2012 21:32

Здравейте,
Почти година и половина ходя на лазерна епилация и съм изключително доволна. Много по-малко болезнена е от колата маска. От както ходя нямам вече подкожни косъмчета, който ако не се погрижиш за тях навреме се превръщат в кошмар. Аз лично забелязах осезаем ефект след втората процедура. Косъмчетата изсветляха и станаха меки. Също така нямах проблем с наболите твърди косъмчета, който са изключително неприятни. Единствения съвет, за който се сещам: Много старателно премахнете със самобръсначка космите. Понеже ако има много и големи косъмчетата, ще изпитате доста дискомфортно опарване. Иначе болката не е толкова страшна и не остават рани или синини след процедурата. Аз лично ходя във Версус. Това е специализиран медицински център за лазерна епилация. Специализирани са само в тази област. Лицата, който извършват процедурите са компетентни(не съм сигурна каква точно степен на медицинско образование имат), но съм сигурна че са много по-компетентни от всички козметици в дрите салони за тази област. Изключително внимателни са и обръщат внимание на всякакви промени на кожата. А и са любезни и обесняват когато ги попиташ за нещо. И не се държат с теб като с натрапник. Ако някой иска да ходи при тях може да ползва кода ми за намеление(10%) само да пише, че иска

Отговори

Върни се в “По-красиви”