ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Отслабването - невъзможно?!

Кое е най-полезно за нашето тяло и какво трябва да избягваме - храни, диети, добавки

Модератори: админ, консултанти, Приятели

Lidi

Re: Отслабването - невъзможно?!

Мнение от Lidi » 14 юли 2013 08:17

Сега виждам тая тема, понеже има писан коментар.
Към автора: Не знам дали си отслабнал с тия въглехидрати и захари, които си хапвал, но ако си успял ще ми е интересно да прочета.
И динята, и другите плодове и зеленчуци и черния хляб на който си наблягал са все със съдържание на въглехидрати и захари, та ако ще и 1000 калории да са дневно и само диня да ядеш - файда няма.

Мелита, заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710485.0

shadow18

Мнение от shadow18 » 24 юли 2013 15:20

Zdravei :) az sum na 17 ii svalih 13 kg no po ujasen nachin. V nachaloto se tormozeh po sushtiq nachin kakto I ti. Stigna se do edin moment v koito qdqh po 1 kiselo mlqko na den 0, 1 maslenost. Idiotsko nali ?? :) spri da se tormozish s tiq kalpavi dieti. Shte ti izdam edna mnogo prosta taina
CAKATA E DA SI ZABURZASH MEETABOLIZMA. TI MOMENTA PRAVISH TOCHNO OBRATNOTO.Ako pushish -SPRI
pii mnogo voda I se hrani malko no chesto. Naspivai se I namali kafeto do minimum. Ne se iztezavai do takava stepen zashtoto shte doide moment v koito edvam shte se durjish na kaka, zashtoto v komenta kruvta ti obednqva, shte zapochne da ti pada kruvnoto I kakvo li ne oshte neshta. Az naprimer I kolit barnah ot tiq dieti. I omen suvet- PO DOBRE DEBELA I ZDRAVA OTKOLKOTO SLABA I BOLNA! !!!!!!!! :))

IrraDeum

Мнение от IrraDeum » 31 юли 2013 10:33

Да добавя и аз няколко съвета относно режима на хранене: 1. Спете повече. Може да ви е чудно, но със спане се отслабва. 2. Много вода - поне 2л и половина на ден. 3. След 18ч вечерта е желателно да не се нищо. Ако ви е паднала кръвната захар, може и нещо леко (например нискомаслено кисело мляко). Желателно е захарта, тестеното и газираното да се избягва изобщо. Сладкиши и подобен род неща за ядене - също.

sara781

Мнение от sara781 » 30 сеп 2013 14:05

Целта на отслабването не са естетически съображения, а здраве. При предприето отслабване първо се установява дали има предшестващи заболявания, които да водят до натрупване на мазнини и телесни течности. Ако килограмите са натрупани в резултат на заболявания се лекуват те, след което се съблюдава режим на отслабване. Диетата е строго индивидуална. Трябва да се имат в предвид индивидуални телесни особености, възраст, професия , сезон и др. Всяко предприето отслабване без основни понятия по медицина и състав на храните завършва с непоправими последици за организма. Консултацията с диетолог е наложителна. Това е цяла наука.

В този форум пиша отдавна, страхотен е! Сега установих, че съм събрала доста фенове. Незнам защо не ми се представят лично, а само ми следят отговорите ;-).

bonity66

Мнение от bonity66 » 22 окт 2013 20:51

Здравейте ! Аз съм хранителен консултант и ако желаете да отслабнете без гладуване, можете да се свържете с мен на скайп krasota_i_zdrave . Там ще ви дам повече информация.
Поздрави, Бонита
И не забравяйте, че най-важното нещо е здравето ни ! :)

sara781

Мнение от sara781 » 22 ное 2013 17:25

Писна ни от реклами. Едно е да имате набор от мед.знания, друго е да практикувате с хора. Оторизиран консултант ли сте?

Потребителски аватар
dimitrinova

Мнение от dimitrinova » 22 дек 2014 12:18

Казаха ми една много ефикасна диета, за нея се изисква малко воля, но мисля, че би била доста ефикасна... http://xn--90-8kcailcfd3a4cc3e.com/

Потребителски аватар
florka5

Мнение от florka5 » 23 дек 2014 14:48

dimitrinova - Аз също знам за тази диета. Познавам 3- ма души, които са я изпробвали и наистина ефекта е много добър.

izgrev

Мнение от izgrev » 24 яну 2015 22:13

здравасловно се отслабва и без йо...йо ефект межде 500 грама д килограм на месец.Пърото условие е воля и желание и промяна на хранителният пежим.К трямва да направим.Първо храненията на ден са 5 пъти.в едно и също часово време плюс минус 30 минути.какво трябва да консумираме първите 3 месеца..закуска..сварено яйце без сол.плод.чаена лъжичка мед.половин филия пълнозърнест хляб.варено пилешко месо...10 часа 100 грама кисело мляко или плод..12 часа.меню съставено от съответните хранителни продукти..прясна салата.овкусена с малко сол.олио и оцет.всякакъв вид зеленчуци.таратор.пилешки бульн.печена реба или пилешко месо.половин филийка пълнозърнест хляб..16 часа.плод или 100гр.кисело мляко подсладено с мед..вечеря.не по..късно от 18 часа..съставена от същите продукти като обяда.може да се прибавят и 20 гр.ядки.задължителен плод в дневните дажби трябва да е гроздето поради съдържанието си на пектин..прием на 2 литра вода..след 3 месеца започва захранването.може да се яде всичко в рамките на нормалното.като захарните и тестените изделия се ограничават до 1 път седмично..тогава може да се вмести веднъж седмично консумация на червено месо..свинско.телешко .дивеч.на кашкавал и сирене.Банните могат да заместят 1 обедно или вечерно хранене.

отслабвай вкусно

Мнение от отслабвай вкусно » 09 мар 2015 14:58

Здравейте, отслабването е възможно и още как. Преди години поддържах тегло над 150 кг. След всяка "диета" ставаше по зле. Тогава се запитах от какво има нужда човек, за да не търпи лишенията на диетите и отговорът е много прост - баланс на хранителните вещества, които приема, МОТИВАЦИЯ и вкусно приготвена храна. След, като за година смъкнах трайна 57 кг. мой приятели ме помолиха да приготвям храна и за тях. Така се роди идеятя "Отслабвай вкусно". Повече инфо можете да видите в сайта otslabvaivkusno.eu, а и аз съм готов да отговоря на вашите въпроси.

отслабвай вкусно

Мнение от отслабвай вкусно » 09 мар 2015 15:05

Видях, че има печатни грешки, за които се извинявам, но в момента пиша от таблета си. Понеже видях, че се говори за оторизация, на сайта има дипломи, които съм сканирал, от обучения за работа с храни в Германия и завършен майсторски клас за създаване на програми за здравословен начин на живот.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 мар 2015 19:44

10 часа обучение и 1 семинар мим се виждат малко...

отслабвай вкусно

Мнение от отслабвай вкусно » 09 мар 2015 21:26

Така е докторе и аз съм последния, който предлага предлага конкретни решения. За това в екипа ни има лекар. Моята цел е да популяризирам това, че с правилен баланс, човек може да се храни вкусно и да редуцира теглото си трайно. Мога и да помогна с личния си опит, защото не искам да съм нескромен, но не много хора успяват да свалят повече от 50 кг и запазят трайно теглото си. И не искам нищо за това. Просто когато човек постигне това, се чувства толкова променен, като физика и изобщо с променена самооценка, че иска да каже на всички, че не е толкова трудно и невъзможно. Аз съм съсредоточен в приготвянето и доставката на здравословна и вкусна храна, а за индивидуалните решения, разчитам на специалистите в екипа си. Много добре знам, че човек излекувал се от онкологично заболяване, не става онколог. Но може да помага на другите, които се борят с това.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 10 мар 2015 10:32

Тогава дайте повече информация на сайта си, дайте имена на специалисти, места за консултация и т.н. че да е ясно.

lauttt

Мнение от lauttt » 21 дек 2016 08:14

Хапчета за отслабване - http://greencoffeeplus.bg Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.

Отговори

Върни се в “Здравословно хранене”