ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Спешна нужда от отслабване - Помощ!

Кое е най-полезно за нашето тяло и какво трябва да избягваме - храни, диети, добавки

Модератори: админ, консултанти, Приятели

abys

Re: Спешна нужда от отслабване - Помощ!

Мнение от abys » 20 дек 2013 12:36

За да отслабнеш трябва първо наистина сериозно да го искаш.Оттам нататък информация има много,възможности също. каквато и диета да избереш,трябва да знаеш, че не включиш ли спорт и движение-трудно ще има добър резултат. Много плодове и зеленчуци,много вода и движение-банално, но това работи.Вече можеш да опиташ различни диети, но аз лично съм против тях.Единствено разделното хранене за мен е добро като режим-създава се навик за начин на хранене.Става по-бавно , но пък във времето е сигурно че води до трайни резлутата , а няма йо-йо ефекта на повечето диети.За корема и бедрата когато спортуваш , можеш да включиш Л-карнитин за топене на мазнините. Аз лично съм ползвала и дава резултати.Марки и видове има много-аз ползвах на Абофарма, защото това намерих а и ми допадна че е немско производство и на тънка цена з сравнително. Спортувай нещо активно и редовно и си промени начина хранене.Не може да не даде резултати.

ЦВЕТИ81

Мнение от ЦВЕТИ81 » 01 май 2014 14:38

Бих искала да се включа в темата тъй като мисля,че ще съм полезна на много хора.Имам идея да създам група за отслабване по изпитан и доказан начин,но тъй като е против правилата не мога да споделя тук кое е средството за трайно отслабване помогнало на мен и толкова хора по света.Мога да дам фейсбук за връзка с мен.Мисля,че ако се прави паралелно от група хора ще е по лесно стига да се събере такава.Ето фейса ми ако някой се интересува от исеята да ми прати покана за приятелство като пише че е по повод групата за отслабване.Цветелина Василева това е фейса.От Лом.Групата ще е виртуална така че няма значение къде се намирате.

healthy_els

Мнение от healthy_els » 04 авг 2014 16:33

А ако килограмите се натрупват само в областта на корема, елементтарните коремни преси и ограничаване от определени храни ще имат ли някакъв ефект?

pepiloveca

Мнение от pepiloveca » 26 авг 2014 21:05

Човешкия организъм е създаден така,че сваляне на килограми само от точно определено място е невъзможно.Коремните преси донякъде ще развият коремните мускули (които се намират под слоя мазнина),подходящата диета ще спомогне за изгарянето на ненужните мазнини (голям приятел на ентусиастите е грейпфрута,хапвайте го преди лягане 30 минс. преди последния прием на храна или като отделно хранене).
ПП не тренирайте корем повече от 3 пъти седмично
ПП2 Съчетаването анаеробните и аеробните тренировки ще бъде само във ваш интерес (тренировките със тежести не са само за мъжете,и не няма да станете мускулести,а ще придобиете невероятен силует)
Успех

cocof

Мнение от cocof » 30 май 2015 04:57

За да отслабнете бързо, аз разработи план: яжте само две хранения на ден, три пъти седмично, за да участват в спортове.

tsokala

Мнение от tsokala » 28 авг 2015 11:00

healthy_els написа:А ако килограмите се натрупват само в областта на корема, елементтарните коремни преси и ограничаване от определени храни ще имат ли някакъв ефект?
Не... много хора правят тази грешка, мислейки, че с правене на безброй коремни преси ще отслабнат. За да отслабнеш ти трябва движение, много движение. Трябва да изгаряш приетите чрез храната калории. В момента в който започнеш да изгаряш повече от колкото приемаш, тялото ще започне да посяга към натрупаните мастни запаси, за да си набави нужната му енергия. Ако искаш да ускориш този процес, може да добавиш течен л карнитин но не разчитай само на него. Л карнитина прави клетката пропусклива спрямо мазнините и по този начин тяхното отстраняване се ускорява, но за да се задейства този процес трябва ДВИЖЕНИЕ

menotar
Контакти:

Мнение от menotar » 28 авг 2015 12:48

Аз предпочитам 30-40 минутен крос пред коремни преси :)

Отговори

Върни се в “Здравословно хранене”