ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Зачеването на момиче наистина е майсторлък
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Сдружение „Зачатие“ отново ще раздаде ваучери за подпомагане н...

нощното хранене

Кое е най-полезно за нашето тяло и какво трябва да избягваме - храни, диети, добавки

Модератори: админ, консултанти, Приятели

ladybrutal

Re: нощното хранене

Мнение от ladybrutal » 28 сеп 2010 04:01

Леле аз като спя не мога да се събудя за нищо на света , лошото при мене е че прекалено обичам да си заспивам до късно :oops:

dexter_psv

Мнение от dexter_psv » 16 окт 2010 13:01

Според мен това не е заболяване а специфика на организма аз напримерно съм по-цял ден гладен защото имам ускорен метаболизъм.Причината също так може да е стрес или непълноцено хранене организма има нужда от нещо но с начина ти на хранене неможе да го получи и затова си постоянно гладен все едно не си ял. Ако е така дефицита може да се запълне много лесно с хранителни добавки аз пия едни и съм доволен http://bioaktivlife.dir.bg/_wm/library/ ... =8&dflid=3 тук има повече информация за тях

denitsap

Мнение от denitsap » 20 яну 2016 15:11

Синдромът на нощното хранене е хранително нарушение с основен причинител стресът. Хормоналният ритъм е нарушен, биологичният часовник също излиза от ритъм и обмяната на веществата се забавя.

Синдромът на нощното хранене се лекува с психотерапия, както останалите нарушения в храненето (анорексия, булимия, орторексия и т.н.). Промяна в хранителния режим, контрол на стреса и хормонална терапия – това са методите за лечение на NES.
Последна промяна от Forum admin на 23 яну 2016 12:03, променено общо 1 път.
Причина: СПАМ

Отговори

Върни се в “Здравословно хранене”